Firma Krysiak zaprezentuje japoński sprzęt dla profesjonalistów!

Demotour Polska 2018

Będąc już od 28 lat na rynku możemy pochwalić się bardzo szeroką gamą produktową, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby naszych klientów. W swoim portfolio prezentujemy nie tylko marki własne, ale również współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami. Wśród nich znajdziemy japońską firmę Iseki.

Ten japoński producent sprzętu ogrodniczego już od ponad 40 lat jest symbolem nie tylko jakości, ale przede wszystkim niezawodności. Do jego flagowych produktów należą m.in. kosiarki profesjonalne oraz traktory małogabarytowe do prac w ogrodnictwie i w szkółkarstwie. Marce zaufały największe instytucje z sektora usług komunalnych, wykonujące prace letnie i zimowe na terenie dużych oraz małych miast. Z oferty producenta korzystają także firmy prywatne zajmujące się obsługą obiektów, jak i klienci indywidualni. W 2006 roku firma Krysiak wprowadziła na polski rynek produkty marki Iseki, tym samym rozpoczynając jej sprzedaż w Polsce. Już od ponad 12 lat nasi klienci mają zatem dostęp do tak profesjonalnego sprzętu, jaki oferuje marka.

Już wkrótce mieszkańcy Poznania i okolic będą mogli nie tylko obejrzeć ten profesjonalny sprzęt, ale również przetestować go osobiście. 10 kwietnia, o godzinie 10:00 na pięknych terenach poznańskiej Woli, odbędzie się Demo Tour 2018. Firma Krysiak podczas pokazu, we współpracy z producentem sprzętu Iseki, zaprezentuje gamę najciekawszych produktów. Wśród nich znajdą się m.in. ISEKI SXG 216 – 16 KM diesel z kosiarką i koszem, ISEKI SXG 323 – 22 KM diesel z kosiarką i koszem z wysokim wyładunkiem, ISEKI SF 235I NOWOŚĆ – 33 KM diesel z kosiarką i koszem z wysokim wyładunkiem, ISEKI TXG 237 – 27 KM diesel z kosiarką i koszem, ISEKI SF 450 – 48 KM diesel z kosiarką i koszem, CANYCOM CMX227 – 22KM traktorek karczownica silnik Subaru benzyna z kosiarką do wysokiej trawy.

Uczestnicy będą mieli okazję nie tylko wypróbować osobiście sprzęty firmy Iseki, ale również wysłuchać użytecznych porad ekspertów. Wydarzenie zainteresuje zatem zarówno profesjonalistów, jak i miłośników prac ogrodowych. Zapewniamy poczęstunek przy grillu.

Nie może Państwa zabraknąć! Do zobaczenia.

Miejsce: ul. Lutycka 34, Poznań, Hipodrom Wola
Godzina: 10:00

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password

Facebook

*/?>
SKLEP