12 produktów

499 zł

85 zł

449 zł

79 zł

75 zł

115 zł

Kosy spalinowe i podkaszarki Handy

Chcąc cieszyć się eleganckim trawnikiem na przydomowym ogrodzie, bez wątpienia musisz zaopatrzyć się w wytrzymałą i funkcjonalną kosiarkę. Jednak nie każdy fragment trawnika jesteś w stanie przyciąć standardową kosiarką – miejsca pod krzewami czy żywopłotem, fragmenty przy krawężnikach i płotach czy kręte zaułki należą do tych, do których nie sposób dotrzeć tym sprzętem. To właśnie dlatego powinieneś zadbać o to, by w Twoim garażu znalazła się podkaszarka elektryczna lub kosa spalinowa Handy.

Kosa spalinowa Handy – zalety

Urządzeniem, które już od wielu lat cieszy się dużą popularnością wśród ogrodników, jest kosa spalinowa. Handy – jako marka chcąca wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom wszystkich klientów – do swojej oferty wprowadziła różne modele zasilane silnikiem spalinowym, który jest uruchamiany specjalną mieszanką oleju i benzyny.

Nie można się dziwić niesłabnącej popularności tych produktów. Jak informuje sama marka Handy, kosa spalinowa jest doskonałym rozwiązaniem przede wszystkim dla tych klientów, którzy potrzebują wytrzymałego i solidnego sprzętu do pracy na dużych powierzchniach. Silnik o dużej mocy oraz całkowita mobilność kos spalinowych sprawiają, że świetnie radzą sobie one nawet na trawnikach o powierzchni do 1200 m2 – nawet tych, które są porośnięte twardymi, wysokimi źdźbłami i grubymi chwastami. Zobacz też, jak prezentuje się kosa spalinowa Handy Prime.

Podkaszarka spalinowa Handy nie będzie jednak odpowiednią opcją dla każdego. Pamiętaj, że pracuje ona dość głośno i podczas pracy emituje do środowiska spaliny, przez co może być uciążliwa dla sąsiadów i innych domowników.

Podkaszarka elektryczna Handy – dlaczego warto?

Biorąc pod uwagę powyższe aspekty, dla amatorskich ogrodników, którzy szukają sprzętu do podstawowych prac w przydomowym ogrodzie, lepszym wyborem może być elektryczna podkaszarka Handy. Jak sama nazwa wskazuje, jest to model wyposażony w silnik elektryczny i zasilany prądem przy użyciu standardowego przewodu, który należy podłączyć do gniazdka 230 V.

Podkaszarka elektryczna Handy dysponuje co prawda mniejszą mocą niż spalinowa i ma ograniczony długością przewodu zasięg pracy, jednak posiada liczne zalety, które mogą okazać się kluczowe dla domowych ogrodników. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na łatwość obsługi – „elektryk” nie wymaga skomplikowanej konserwacji, a jego uruchomienie ogranicza się do podłączenia przewodu i wciśnięcia włącznika. Jest też lżejszy, co znacznie ułatwia pracę osobom słabszym fizycznie i mniej doświadczonym w pielęgnacji ogrodu. Dodatkowo, podkaszarka elektryczna Handy jest urządzeniem cichym i ekologicznym. Podsumowując, wykaszarka Handy na prąd jest wprost stworzona do prac ogrodniczych w małym lub średnim, przydomowym ogrodzie!

Kosy spalinowe i wykaszarki Handy w sklepie internetowym Krysiak

Oglądając kosy spalinowe i wykaszarki Handy w naszej ofercie, warto też zwrócić uwagę na cenę. Ta jest z reguły znacznie korzystniejsza w przypadku urządzeń elektrycznych, co może stanowić argument dla osób, które nie chcą wydawać dużo pieniędzy.

Jeżeli nie jesteś pewien, czy lepsza dla Ciebie będzie wykaszarka na prąd czy podkaszarka spalinowa Handy, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dokonać najlepszego wyboru przy zakupie podkaszarki Handy!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved