1 produkt

Kosy spalinowe Faworyt Pro

Piękny, zadbany i zielony trawnik to wizytówka każdego ogrodu. Jednak do osiągnięcia takiego efektu nie zawsze wystarczy standardowa kosiarka. W niektórych okolicznościach potrzebujesz specjalnego sprzętu, takiego jak spalinowa kosa Faworyt Pro. Ta należąca do naszej firmy Krysiak marka specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości urządzeń ogrodniczych, które z powodzeniem mogą być stosowane zarówno przez ogrodników-amatorów, jak i profesjonalistów pracujących w specjalistycznych firmach porządkowo-pielęgnacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Spalinowa kosa Faworyt Pro – dlaczego warto ją kupić?

Kosa spalinowa Faworyt Pro to urządzenie wyposażone w silnik spalinowy, który zasilany jest mieszanką benzyny i oleju. Najważniejszą zaletą takiego sprzętu jest duża moc – większa, niż w przypadku urządzeń elektrycznych. W przeciwieństwie do modeli przewodowych na prąd, kosy spalinowe Faworyt Pro są też całkowicie mobilne. Kiedy zatem będą dobrym wyborem?

  • Gdy posiadasz duży ogród – brak przewodu ograniczającego zasięg pracy jest kluczowy, jeśli jesteś posiadaczem dużego ogrodu. Spalinowa kosa Faworyt Pro nadaje się do pracy na trawnikach o powierzchni do 1200 m2.
  • Gdy przeprowadzasz prace w miejscach pozbawionych dostępu do prądu – Twoja działka wypoczynkowa nie ma dostępu do prądu? W takim razie znajdująca się w tej kategorii kosa Faworyt Pro będzie rozwiązaniem idealnym dla Ciebie.
  • Gdy chcesz uporządkować zaniedbany trawnik – duża moc silnika spalinowego sprawia, że sprzęt z tej kategorii doskonale nadaje się do walki z twardymi chwastami i wysokimi źdźbłami porastającymi zaniedbane trawinki.

Kosa spalinowa Faworyt Pro – zamów ją w sklepie Krysiak

Spalinowa kosa Faworyt Pro może być świetnym wyborem, jednak pamiętaj, że jest to model nieco bardziej zaawansowany w obsłudze i w konserwacji, niż elektryczny. Z tego względu jest on polecany przede wszystkim osobom doświadczonym w pracach ogrodowych.

Jeżeli nie potrafisz stwierdzić, jaka kosa spalinowa będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved