8 produktów

539 zł

165 zł

169 zł

605 zł

115 zł

79 zł

Kosy spalinowe i podkaszarki Faworyt

Tradycyjna kosiarka jest niezbędnym sprzętem w każdym ogrodzie – przynajmniej wtedy, gdy chcesz zadbać o przydomowy trawnik. Jeżeli jednak zależy Ci na tym, by tak zwany zielony dywan był równo przycięty na całej powierzchni, sama kosiarka może nie wystarczyć. W takich okolicznościach niezastąpiona może okazać się funkcjonalna podkaszarka Faworyt. Przeczytaj poniższy opis i dowiedz się, dlaczego warto ją kupić, a następnie wybierz model, który odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Podkaszarka Faworyt – dlaczego warto ją kupić?

Powiedzmy sobie wprost: kosiarka – niezależnie od tego, jak dobra by była – nie umożliwia skosić trawy w każdym miejscu. Ze względu na jej konstrukcję oraz gabaryty, nie da się przyciąć z jej pomocą trawy pod krzewami ozdobnymi lub żywopłotem, przy krawężnikach czy przy płocie. W takich okolicznościach zdecydowanie lepiej radzą sobie podkaszarki Faworyt.

Są to stosunkowo niewielkie, poręczne, przenośne urządzenia, umożliwiające wygodne koszenie trawy w trudno dostępnych miejscach – nie tylko tych wskazanych wyżej, ale też w zaułkach, przy wąskich ścieżkach i w innych ogrodowych zakamarkach, do których nie da się dotrzeć kosiarką.

Elektryczne wykaszarki Faworyt

W małych ogródkach odpowiednim rozwiązaniem będą elektryczne wykaszarki Faworyt. Są one zasilane silnikiem elektrycznym i wymagają podłączenia do gniazdka przy pomocy przewodu. Ich obsługa jest bardzo prosta, a praca z nimi – dzięki niskiej wadze urządzenia – bardzo komfortowa.

Podkaszarka elektryczna doskonale nadaje się do prostych prac, a jej jedynym mankamentem jest ograniczony zasięg pracy, wynikający z obecności przewodu.

Podkaszarka akumulatorowa Faworyt

Podkaszarka akumulatorowa Faworyt, tak jak standardowy model elektryczny, jest wyposażona w silnik elektryczny. Ma jednak akumulator, dzięki czemu nie wymaga podczas pracy podpięcia do źródła zasilania – tym samym jest urządzeniem całkowicie mobilnym.

Akumulatorowa kosa może być świetnym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli szukasz urządzenia do pracy w dużym ogrodzie lub jeżeli często przeprowadzasz prace pielęgnacyjno-porządkowe na działce pozbawionej dostępu do sieci elektrycznej. Pamiętaj jednak, że – jak zwraca uwagę marka Faworyt – kosa akumulatorowa przed rozpoczęciem pracy wymaga naładowania akumulatora. Taki sprzęt nie nadaje się zatem do spontanicznej pracy.

Kosa spalinowa Faworyt

Marka oferuje także kosy spalinowe Faworyt, czyli urządzenia wyposażone w silnik spalinowy, zasilany mieszanką oleju i benzyny. Kosa spalinowa Faworyt – tak jak akumulatorowa – jest w pełni mobilna, a do tego dysponuje znacznie większą mocą, niż „elektryki”. Z tego względu urządzenia spalinowe często wykorzystuje się nie tylko do przycinania trawy przy krawężnikach, ale też do porządkowania bardzo zaniedbanych, zarośniętych przestrzeni: ogrodów, parków czy łąk. Kosa spalinowa Faworyt bez problemu radzi sobie z twardymi, grubymi i wyrośniętymi źdźbłami.

Jednak taki model, tak samo jak pochodząca z bliźniaczej marki kosa spalinowa Faworyt Pro, nie będzie odpowiednim wyborem dla każdego. Jest ona stosunkowo ciężka, a jej obsługa i konserwacja – dość złożona. Dokonując zakupu, trzeba też wziąć pod uwagę hałas i spaliny generowane przez model spalinowy.

Podkaszarki i kosy spalinowe Faworyt w sklepie Krysiak

Wiemy, że mając do wyboru tak wiele modeli, niełatwo jest wybrać ten idealny. Dlatego oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie dokonywania zakupu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą oraz doświadczeniem i podpowiemy, co wybrać!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved