31 produktów

1595 zł

205 zł

Kosiarki Lider

Mówiąc o niezbędnych sprzętach ogrodniczych, w pierwszej kolejności najczęściej myślimy przede wszystkim o kosiarce. Nie ma w tym nic dziwnego – dobra, sprawna i wytrzymała kosiarka jest niezbędna do pielęgnowania przydomowego trawnika. A równo przycięty, elegancki trawnik nie tylko prezentuje się efektownie, ale też zachęca dzieci do zabawy na świeżym powietrzu i sprzyja odpoczynkowi w promieniach słońca. Jeżeli szukasz odpowiedniego urządzenia, jesteś w dobrym miejscu: kosiarka Lider z pewnością spełni Twoje oczekiwania!

Lider – kosiarka dla wymagających ogrodników

Nie tylko ogrodnicy-amatorzy, ale też profesjonalni ogrodnicy z uznaniem wypowiadają się o urządzeniach marki Lider. Kosiarka, kosa i podkaszarka, pilarka czy zamiatarka tej marki to urządzenia, które zachwycają wysoką jakością wykonania, ale też cechują się bardzo atrakcyjną ceną.

Marka Lider – obok takich marek jak Handy, 4garden czy Faworyt – należy do naszej firmy Krysiak. Dysponując fachową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży urządzeń ogrodniczych, udało nam się stworzyć kosiarki, które zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających ogrodników, a jednocześnie są tańsze, niż wiele urządzeń od zagranicznych producentów. Jeżeli natomiast potrzebujesz jeszcze bardziej zaawansowanego sprzętu, przeznaczonego do wymagających zadań, dobrym wyborem dla Ciebie może być kosiarka Lider Plus.

Ta kategoria obejmuje zarówno kosiarki elektryczne Lider, jak i urządzenia spalinowe. Oferujemy wiele różnych modeli, dlatego bez wątpienia znajdziesz tutaj kosiarkę, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom.

Kosiarka Lider – jaką wybrać?

Najtańsza kosiarka Lider jest dostępna już za mniej niż 300 zł, natomiast za najdroższe modele trzeba zapłacić już ponad 1300 zł. Jak w takim razie wybrać idealny sprzęt? W pierwszej kolejności powinieneś określić, czy lepsza będzie dla Ciebie kosiarka elektryczna, czy jednak kosiarka Lider spalinowa.

Lider – kosiarka elektryczna

Kosiarka elektryczna Lider jest jednym z najchętniej wybieranych produktów tej marki. Jednostką napędową w takim urządzeniu jest silnik elektryczny, który do pracy wymaga bezpośredniego podłączenia do gniazdka. To oczywiście rodzi pewne ograniczenie: ze sprzętu można korzystać tylko tam, gdzie jest dostęp do sieci elektrycznej, a zasięg pracy kosiarki jest uzależniony od długości ogrodowego przedłużacza. Trzeba zatem pamiętać o tym, że Lider kosiarka elektryczna nie będzie odpowiednim rozwiązaniem na przykład na działce wypoczynkowej pozbawionej dostępu do prądu.

Elektryczna kosiarka Lider będzie natomiast doskonałym wyborem dla osób, które potrzebują łatwego w obsłudze sprzętu do prac w przydomowym ogrodzie o małej i średniej wielkości. Takie modele znakomicie sprawdzają się w pracy na trawnikach o powierzchni od 300 do 500 m2. Są lekkie i proste w obsłudze, dzięki czemu nie sprawiają trudności osobom słabszym fizycznie oraz tym, które mają mniejsze doświadczenie w pracach ogrodowych.

Kosiarka spalinowa z napędem Lider

Alternatywą dla modelu elektrycznego jest kosiarka spalinowa Lider. Urządzenie takie jest wyposażone w silnik spalinowy, zasilany przy pomocy czystej benzyny 95PB. Największą zaletą tego rozwiązania jest całkowita mobilność sprzętu – brak kabla ograniczającego zasięg pracy powoduje, że kosiarki można używać nawet na dużych powierzchniach. Większość tego typu modeli znakomicie radzi sobie z pracą na trawnikach o powierzchni 800 m2, a wielu z nich można używać nawet na powierzchniach o wielkości do 1800 m2. Innym atutem sprzętu zasilanego silnikiem spalinowym jest duża moc – z reguły sporo większa, niż w „elektrykach”.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że kosiarka spalinowa z napędem Lider nie będzie dobrym wyborem dla każdego. Urządzenia takie są stosunkowo ciężkie (niektóre ważą nawet powyżej 30 kg) i bardziej wymagające w obsłudze oraz konserwacji. Trzeba też zwrócić uwagę na fakt, że są one głośniejsze i podczas pracy emitują spaliny do środowiska, co może być uciążliwe dla domowników lub sąsiadów. Biorąc pod uwagę powyższe aspekty, kosiarki spalinowe Lider możemy polecić profesjonalistom i bardziej doświadczonym ogrodnikom.

Lider – kosiarka spalinowa i elektryczna w sklepie Krysiak

Jak widzisz, jest wiele różnych modeli, które oferuje marka Lider. Kosiarka spalinowa i elektryczna to urządzenia, które cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów, ale warto pamiętać, że do najbardziej podstawowych prac dobrym i tanim wyborem może być też kosiarka ręczna Lider.

Jeżeli nie jesteś pewien, czy lepszą opcją dla Ciebie będzie kosiarka spalinowa Lider z napędem, czy model na prąd, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy, co wybrać!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved