Kosiarki Lider Plus

Wysokiej jakości kosiarka to podstawowa, jeżeli chcemy cieszyć się pięknym, gęstym i eleganckim trawnikiem w ogrodzie. W firmie Krysiak doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom profesjonalnych i amatorskich ogrodników, stworzyliśmy markę Lider Plus. W jej asortymencie można znaleźć różnego rodzaju urządzenia ogrodnicze, wśród których musiała się znaleźć kosiarka Lider Plus.

Lider Plus – kosiarka elektryczna czy spalinowa?

Chcąc odpowiedzieć oczekiwaniom, wymaganiom i potrzebom zarówno specjalistów, jak i ogrodników-amatorów, stworzyliśmy urządzenia różnego typu sygnowane logo Lider Plus. Kosiarka elektryczna najwyższej jakości to sprzęt, który może być Twój już za kilkaset złotych, natomiast zaawansowane, rozbudowane kosiarki spalinowe można u nas kupić już za nieco ponad tysiąc złotych. Który z tych modeli będzie dla Ciebie lepszy?

  • Elektryczna kosiarka Lider Plus – w tym modelu jednostką napędową jest silnik elektryczny, który wymaga stałego podłączenia do prądu. Oznacza to, że do pracy niezbędny jest dostęp do sieci elektrycznej, a co za tym idzie – jest to sprzęt typowo do użytku domowego. Zaletą takiej kosiarki jest jednak niewielka waga i prosta obsługa. Dzięki temu bez przeszkód mogą z niej korzystać również osoby niedoświadczone w pracach ogrodowych i słabsze fizycznie.
  • Kosiarka spalinowa Lider Plus – sprzęt wyposażony w silnik spalinowy cechuje się większą mocą i całkowitą mobilnością. Te aspekty stanowią o jego przewadze względem modeli elektrycznych. Konserwacja i obsługa takiej kosiarki jest jednak nieco bardziej skomplikowana, a duża waga powoduje, że jest to sprzęt raczej do użytku profesjonalnego i pielęgnowania dużych powierzchni.

Kosiarka Lider Plus – kup ją w sklepie Krysiak

Nie jesteś pewien, która kosiarka Lider Plus najbardziej będzie odpowiadała Twoim potrzebom i oczekiwaniom? W takim razie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Nasi doradcy chętnie podzielą się swoją wiedzą i podpowiedzą, co wybrać, byś był w 100% usatysfakcjonowany zakupem!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved