Kosiarki Handy

Mówiąc o niezbędnym sprzęcie ogrodniczym w przydomowym garażu, każdy z nas w pierwszej kolejności myśli przede wszystkim o kosiarce. Nie ma w tym nic dziwnego: dobra, funkcjonalna i wytrzymała kosiarka pozwala zadbać o trawnik, który nie tylko będzie pięknie wyglądał, ale też będzie sprzyjał dziecięcym zabawom na świeżym powietrzu i zachęcał domowników do odpoczywania w promieniach słońca. Jeżeli właśnie jesteś na etapie szukania idealnej kosiarki dla siebie, znalazłeś się w odpowiednim miejscu – kosiarka Handy to połączenie funkcjonalności z atrakcyjną ceną!

Handy – kosiarka w sam raz dla Ciebie

Obecnie już nie tylko ogrodnicy-amatorzy, ale też coraz szersze grono profesjonalistów zachwala produkty marki Handy. Kosiarka, kosa i podkaszarka czy wertykulator tej marki cechują się bowiem najwyższą jakością wykonania, funkcjonalnością, a do tego – bardzo atrakcyjną ceną.

Handy to marka należąca do naszej firmy Krysiak i będąca efektem wieloletniego doświadczenia naszego przedsiębiorstwa w branży urządzeń ogrodowych. W ofercie tej marki można znaleźć urządzenia, które zostały zaprojektowane z myślą o osobach potrzebujących kosiarek do podstawowego użytku domowego. Jeżeli zatem szukasz kosiarki, która idealnie nadaje się do regularnego przycinania przydomowych trawników o małej i średniej powierzchni, jesteś we właściwym miejscu! Jeśli natomiast potrzebujesz bardziej specjalistyczny sprzętu, lepsza może być kosiarka Handy Prime – innej należącej do nas marki.

Handy – kosiarki elektryczne i spalinowe

Jaki dokładnie sprzęt można znaleźć w asortymencie marki Handy? Kosiarki, które zebraliśmy w tej kategorii, najłatwiej podzielić według podstawowego kryterium, bazującego na wykorzystywanym w urządzeniu napędzie. Biorąc pod uwagę to kryterium, możemy zaoferować Ci kosiarki Handy elektryczne oraz spalinowe.

Handy – kosiarka elektryczna

Z doświadczenia i własnych obserwacji wiemy, że dla wielu użytkowników urządzeń marki Handy kosiarka elektryczna jest rozwiązaniem idealnym. Taka kosiarka jest wyposażona w silnik elektryczny zasilany przy pomocy prądu po podłączeniu przez przewód do gniazdka elektrycznego. Z reguły kosiarka Handy elektryczna dysponuje mocą znamionową na poziomie 1000-1800 W, co umożliwia komfortową pracę na trawnikach o powierzchni do 600-800 m2.

Dużą zaletą modeli elektrycznych jest łatwa obsługa i niewielka waga. Te dwie cechy sprawiają, że koszenie trawy jest bardzo komfortowe nawet dla osób słabszych fizycznie i takich, które nie mają dużego doświadczenia w pracach ogrodowych.

Oczywiście, należy pamiętać o tym, że kosiarka elektryczna Handy ma pewne ograniczenia. Do korzystania z niej niezbędny jest ciągły, bezpośredni dostęp do prądu. Oznacza to, że nie będzie ona dobrym rozwiązaniem dla osób, które planują pracę w miejscach pozbawionych dostępu do sieci elektrycznej – na przykład na działkach wypoczynkowych. Zasięg pracy jest natomiast zależny od długości przewodu i posiadanego przedłużacza ogrodowego.

Kosiarka spalinowa Handy

Porównując model spalinowy z kosiarką elektryczną, w oczy rzuca się przede wszystkim duża moc, jaką może osiągnąć kosiarka Handy z napędem spalinowym. Dokładne parametry zależą oczywiście od specyfiki konkretnego modelu, niemniej z reguły obecność silnika spalinowego pozwala osiągnąć lepsze wyniki. Przykładowo, kosiarka Handy spalinowa SHA51BS750N-4W1, która dysponuje silnikiem B&S DOV 750EX, nadaje się do wymagającej pracy nawet na trawnikach o powierzchni do 1200 m2.

Kosiarka spalinowa wyróżnia się też całkowitą mobilnością. Brak przewodu oraz konieczności ciągłego dostępu do źródła zasilania powoduje, że z powodzeniem można z niej korzystać także na działkach wypoczynkowych czy letniskowych. Oczywiście warunkiem jest uzupełnienie paliwa w silniku.

Z drugiej strony trzeba otwarcie przyznać, że kosiarka spalinowa Handy nie jest sprzętem dla każdego. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, że jest ona ciężka (może ważyć nawet prawie 40 kg, podczas gdy waga modelu elektrycznego to zazwyczaj nieco ponad 10 kg), trudniejsza w obsłudze i wymaga regularnej konserwacji. Co więcej, modele spalinowe emitują podczas pracy hałas (oczywiście ograniczony, ale jednak…) i wydzielają spaliny, co może być uciążliwe dla domowników i sąsiadów. Biorąc pod uwagę te czynniki, uznaje się, że kosiarki spalinowe Handy są raczej urządzeniami odpowiednimi dla profesjonalistów i osób, które szukają sprzętu do bardziej wymagających zadań.

Jaka kosiarka Handy będzie najlepsza dla Ciebie?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wybranie idealnego urządzenia nie jest zadaniem prostym. Dlatego jeśli nie wiesz, jaka kosiarka Handy będzie najlepsza dla Ciebie, lub masz pytania dotyczące naszej oferty, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i pomożemy dokonać najlepszego wyboru!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved