Kosiarki Handy Prime

Wytrzymała, zapewniająca precyzyjne i sprawne cięcie kosiarka to niezbędny element wyposażenia każdego ogrodu. To właśnie dzięki niej można zadbać o przydomowy trawnik tak, by dzieci zachęcał do zabaw na świeżym powietrzu, a dorosłych – do odpoczywania w promieniach słońca. Jeżeli szukasz urządzenia, które pomoże Ci w pielęgnacji przydomowego, „zielonego dywanu”, jesteś w odpowiednim miejscu. Kosiarka Handy Prime to sprzęt, który z łatwością poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami.

Kosiarka Handy Prime – elektryczna czy spalinowa?

Kosiarki Handy Prime to urządzenia marki, której właścicielem jest nasza firma Krysiak. Wykorzystując zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie i wiedzę, stworzyliśmy modele elektryczne i spalinowe, które znakomicie nadają się do pracy w przydomowych ogrodach, a także w parkach i innych terenach zielonych:

  • elektryczna kosiarka Handy Prime to model zasilany prądem elektrycznym przy pomocy przewodu, który do pracy potrzebuje stałego dostępu do źródła zasilania. Cicha, ekologiczna i wydajna praca, niewielka waga oraz łatwość obsługi sprawiają, że jest to idealny sprzęt do użytku domowego;
  • kosiarka spalinowa Handy Prime jest zasilana benzyną. Cechami charakterystycznymi modeli z tej kategorii jest całkowita mobilność oraz duża moc, pozwalająca radzić sobie także z twardymi, grubymi źdźbłami. Taka kosiarka Handy Prime jest przeznaczona do profesjonalnych prac na dużych powierzchniach. Duża waga (nawet 30 kg) i emisja spalin podczas pracy sprawiają, że urządzenie spalinowe nie jest polecane osobom niedoświadczonym i słabszym fizycznie.

Model elektryczny i kosiarka spalinowa Handy Prime w sklepie Krysiak

W sklepie internetowym Krysiak posiadamy różne modele kosiarek Handy Prime, dlatego z pewnością znajdziesz tutaj urządzenie, które spełni Twoje oczekiwania i potrzeby. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych przez nas kosiarek, napisz do nas pod wskazany adres e-mail. Chętnie pomożemy!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved