40 produktów

1719 zł

205 zł

255 zł

Kosiarki Faworyt

Kosiarka jest jednym z tych urządzeń, które muszą się znaleźć w garażu każdego posiadacza domu z ogrodem. Funkcjonalna, wysokiej jakości kosiarka jest niezbędna do regularnego, dokładnego pielęgnowania przydomowego trawnika, a tym samym – zadbania o estetykę i użyteczność działki. Szukając odpowiedniego modelu, warto zatem zainteresować się urządzeniami renomowanych marek, takich jak Faworyt. Zobacz, jakie kosiarki Faworyt mamy w ofercie sklepu internetowego Krysiak i wybierz model, który najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom i oczekiwaniom.

Marka Faworyt – kosiarki najwyższej jakości od producenta Krysiak

Z dumą możemy powiedzieć, że obecnie praktycznie nie ma już profesjonalnych ogrodników, którzy nie kojarzyliby marki Faworyt. Kosiarki, podkaszarki czy glebogryzarki sygnowane logo tej marki cenione są za wysoką jakość i atrakcyjną cenę, ciesząc się tym samym dużym uznaniem wśród profesjonalistów z branży ogrodniczej, a także ogrodników-amatorów, szukających praktycznego sprzętu do podstawowych prac domowych.

Faworyt – obok takich marek jak Lider czy Handy – jest jedną z marek stworzonych przez naszą firmę Krysiak. Wieloletnie doświadczenie na rynku narzędzi i urządzeń ogrodniczych pozwoliło nam stworzyć markę, której urządzenia pod względem funkcjonalności są dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów, a zarazem zachwycają najwyższą jakością wykonania. Dodatkowym atutem urządzeń z tej kategorii jest ich atrakcyjna cena – z reguły zagraniczne firmy mają sprzęt droższy, niż Faworyt. Kosiarka naszej marki to zatem połączenie funkcjonalności, wydajności i wytrzymałości z przystępną ceną!

Faworyt – kosiarka w sam raz dla Ciebie

O czym jeszcze warto wspomnieć? Bez wątpienia o różnorodności! Kosiarki Faworyt są dostępne w różnych rodzajach, dzięki czemu każdy z naszych klientów może tutaj kupić urządzenie, które będzie odpowiadało jego oczekiwaniom.

Kosiarka listwowa Faworyt

Kosiarka listwowa Faworyt jest z kolei wyposażona w specjalne listwy tnące z ostrzami, które – wykorzystując ruch posuwisto-zwrotny – ścinają źdźbła. Ten mechanizm gwarantuje czyste cięcie, dzięki czemu modele listwowe znajdują zastosowanie zarówno w przydomowych ogrodach, jak i parkach czy innych terenach zielonych.

Kosiarka bębnowa Faworyt

Coraz popularniejszym wyborem jest kosiarka bębnowa Faworyt, która zamiast wirującego noża ma specjalnie zaprojektowany bęben wyposażony w ostrza. Wielu profesjonalnych i amatorskich ogrodników ceni te modele za dokładne cięcie bez efektu postrzępienia. Przycięty w ten sposób trawnik sprawia wrażenie, jakby był precyzyjnie przycięty nożycami.

Kosiarka Faworyt – jaką wybrać?

Urządzenia dostępne w tej kategorii można podzielić także pod kątem napędu, w jaki są one wyposażone. Kosiarka Faworyt może być wyposażona w silnik elektryczny lub silnik spalinowy. Dokonując zakupu, warto zatem pamiętać, że zarówno pierwszy, jak i drugi rodzaj ma swoje zalety, ale też ograniczenia. Na co przede wszystkim należy zwrócić uwagę?

Kosiarka elektryczna Faworyt – idealna do użytku domowego

Kosiarka Faworyt elektryczna jest urządzeniem wyposażonym w silnik elektryczny, do którego uruchomienia niezbędne jest podłączenie do gniazdka z użyciem nie dołączonego do zestawu przewodu przedłużacza. Sprzęt taki znakomicie sprawdza się w użytku domowym: jest stosunkowo lekki i prosty w obsłudze, dzięki czemu z łatwością poradzą sobie z nim nawet osoby niemające dużego doświadczenia w pracach ogrodowych.

Dużą zaletą jest także niska cena. Kosiarki elektryczne Faworyt można kupić w cenie niższej niż 400 zł, a większość modeli kosztuje poniżej 1000 zł. Jest to niewielki wydatek, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że kosiarka spalinowa może kosztować nawet kilka tysięcy złotych.

Jednocześnie musisz mieć świadomość tego, że kosiarka elektryczna Faworyt ma też pewne ograniczenia. Przede wszystkim należy zauważyć, że moc urządzeń na prąd jest mniejsza, niż spalinowych. Utrudnieniem może być też to, że do pracy niezbędny jest bezpośredni dostęp do sieci elektrycznej.

Kosiarka spalinowa z napędem Faworyt – w sam raz do wymagających zadań

Kosiarka spalinowa Faworyt jest urządzeniem wyposażonym w silnik spalinowy, zasilanym czystą benzyną 95PB. Kosiarki spalinowe Faworyt – w porównaniu do modeli elektrycznych – mają dwie niezaprzeczalne zalety. Po pierwsze, są urządzenia takie dysponują bardzo dużą mocą, dzięki której z łatwością radzą sobie nawet z wysokimi, twardymi źdźbłami, a także chwastami. Tym samym doskonale nadają się do prac wymagających, przeprowadzanych na bardziej zaniedbanych terenach.

Drugą zaletą tych urządzeń jest ich całkowita mobilność. Kosiarka spalinowa Faworyt nie wymaga ciągłego dostępu do sieci elektrycznej i tym samym bez problemu może być używana na dużych powierzchniach oraz w miejscach, które są pozbawione dostępu do sieci elektrycznej.

Musimy jednak powiedzieć wprost: kosiarka spalinowa z napędem Faworyt nie jest jednak urządzeniem dla każdego. Urządzenia tego typu muszą być zasilane benzyną i wymagają regularnej konserwacji, a do tego są cięższe niż elektryczne i bardziej zaawansowane w obsłudze. Należy też zaznaczyć, że – tak jak każdy sprzęt ogrodniczy zasilany silnikiem spalinowym – emitują one do środowiska spaliny, co dla części osób może być uciążliwe. Z tego względu spalinowa kosiarka Faworyt z rozrusznikiem jest uznawana raczej za sprzęt do użytku profesjonalnego.

Faworyt – kosiarka spalinowa czy elektryczna? Pomożemy wybrać!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie tak łatwo jest wybrać, jaka będzie odpowiednia dla Ciebie kosiarka. Faworyt ma w ofercie wiele urządzeń, dlatego jeżeli potrzebujesz profesjonalnej porady i pomocy, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie pomożemy. Pamiętaj, że w ofercie mamy też urządzenia innych marek, takie jak kosiarka Faworyt Pro.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved