Kosiarki Faworyt Pro

Dobra, wytrzymała i zapewniająca precyzyjne cięcie kosiarka to niezbędny sprzęt na każdej posesji, na której znajdują się piękne, zielone trawniki. W sklepie internetowym Krysiak doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę urządzeń dla ogrodników: zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Doskonałym wyborem może być na przykład kosiarka Faworyt Pro!

Kosiarka Faworyt Pro – najwyższa jakość i funkcjonalność

Marka Faworyt Pro należy do innych marek, takich jak Lider, Handy czy 4garden, których właścicielem jest nasza firma Krysiak. Wieloletnie doświadczenie w branży sprzętu ogrodniczego pozwoliło nam stworzyć urządzenia o wysokiej mocy, doskonałych parametrach i dużej wytrzymałości. Tymi urządzeniami są właśnie kosiarki Faworyt Pro.

Kosiarka Faworyt Pro jest dostępna zarówno jako model z silnikiem elektrycznym, jak i spalinowym:

  • Elektryczna kosiarka Faworyt Pro udowadnia, że modele na prąd nie są przeznaczone tylko do niewielkich ogrodów i podstawowych prac. W tej kategorii można znaleźć urządzenia o mocy znamionowej 1800 W, które znakomicie sprawdzają się w pracy na trawnikach o powierzchni nawet do 800 m2. Jest to powierzchnia dwukrotnie większa, niż będąca w zasięgu standardowej kosiarki elektrycznej;
  • Kosiarka spalinowa Faworyt Pro to najwyższa, dostępna na rynku moc i pełna mobilność. Nowoczesne, zaawansowane urządzenia z tej kategorii doskonale nadają się do wymagających prac na dużych powierzchniach. Jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalnych ogrodników.

Model elektryczny czy kosiarka spalinowa Faworyt Pro?

Wiemy, że wybranie idealnego sprzętu ogrodniczego nie zawsze jest zadaniem prostym. Dlatego jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty i nie wiesz, która kosiarka Faworyt Pro będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie pomożemy! Zapoznaj się także z innymi dostępnymi u nas modelami – być może odpowiednią opcją dla Ciebie będzie kosiarka Faworyt, Handy lub Lider?

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved