Wykaszarki 4garden

Elegancki, zadbany trawnik to wizytówka każdego przydomowego ogrodu. Jednak równo przycięty zielony dywan nie tylko pięknie się prezentuje, ale też zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu w towarzystwie najbliższych i przyjaciół. To właśnie dlatego do pielęgnacji trawnika warto zaopatrzyć się nie tylko w kosiarkę, ale również dodatkowe narzędzia. Przykładem może być wysokiej jakości podkaszarka 4garden.

Wykaszarki 4garden – zadbaj o trawnik w swoim ogrodzie

Wykaszarka 4garden – nazywana również podkaszarką – stanowi doskonałe uzupełnienie tradycyjnej kosiarki. Jest to podręczne, stosunkowo lekkie (ważny około 1,5 kg) urządzenie, które idealnie nadaje się do przycinania trawy w miejscach, do których nie sposób jest dotrzeć standardową kosiarką. Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez markę 4garden, podkaszarka sprawdzi się do koszenia trawy pod krzewami i żywopłotem, przy krawężnikach czy pod płotami. Przyda się również przy pracach przeprowadzanych w zaułkach i ogrodowych zakamarkach.

Marka 4garden oferuje podkaszarki akumulatorowe, które stanowią model pośredni między kosiarkami elektrycznymi a spalinowymi, łącząc ich najlepsze cechy. Podkaszarka akumulatorowa 4garden, tak jak model spalinowy, jest całkowicie mobilna, jednak w przeciwieństwie do niego – jest ekologiczna i cicha. Tak samo jak narzędzia elektryczne, jest łatwa w obsłudze.

Jedyne, o czym należy pamiętać podczas korzystania z akumulatorowej wykaszarki 4garden, to konieczność ładowania akumulatora.

Podkaszarka akumulatorowa 4garden – zamów ją w sklepie Krysiak

Podkaszarka akumulatorowa 4garden to doskonały sprzęt do prac przeprowadzanych w przydomowym ogrodzie. Jej zaletą jest też to, że – w przeciwieństwie do zwykłego „elektryka” – z powodzeniem może być wykorzystywana w koszeniu trawy na powierzchniach bez prądu, takich jak pozbawiona dostępu do sieci elektrycznej działka wypoczynkowa.

Jeżeli masz pytania dotyczące konkretnych produktów, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Nasi doradcy chętnie podzielą się swoją wiedzą i pomogą Ci w podjęciu najlepszego wyboru!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved