Pilarki Faworyt

Formowanie żywopłotu, przycinanie gałęzi i podcinanie krzewów czy przygotowywanie drewna opałowego… Prac porządkowych i pielęgnacyjnych ogrodowo-domowych, przy których przyda Ci się wytrzymała i solidna pilarka Faworyt, jest wiele. Dlatego nie zwlekaj – przeczytaj poniższy opis, zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz model, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, wymaganiom i oczekiwaniom.

Piła Faworyt – elektryczna czy spalinowa?

Zakładając markę Faworyt, chcieliśmy stworzyć linię wysokiej jakości urządzeń w atrakcyjnych cenach, które doskonale sprawdzą się zarówno podczas amatorskich prac ogrodowych, jak i profesjonalnych zadań. To właśnie dlatego piła Faworyt jest dostępna w wersji elektrycznej i spalinowej.

Elektryczna pilarka Faworyt – jakie ma zalety?

Elektryczne pilarki Faworyt to urządzenia przewodowe, wyposażone w silnik elektryczny. Oznacza to, że ich obsługa jest bardzo prosta – wystarczy tylko podłączyć sprzęt do prądu, wcisnąć włącznik i można pracować! Elektryczna piła Faworyt jest stosunkowo lekka, ekologiczna i cicha podczas pracy. Z tego względu znakomicie sprawdza się przy prostych pracach ogrodowych: formowaniu żywopłotu czy podcinaniu gałęzi.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że taka pilarka Faworyt może być stosowana tylko w miejscach z dostępem do sieci elektrycznej. Będzie ona zatem dobrym wyborem dla posiadaczy mniejszych ogrodów.

Pilarka spalinowa Faworyt – kiedy sprawdzi się taki model?

Alternatywą dla urządzenia na prąd może być pilarka spalinowa Faworyt, czyli model wyposażony w silnik spalinowy i zasilany mieszanką oleju i benzyny. Porównując urządzenie spalinowe z elektrycznym, należy uznać, że jego największą zaletą jest duża moc generowana przez silnik i całkowita mobilność. W przeciwieństwie do elektryka Faworyt, piła spalinowa może być użytkowana w miejscach pozbawionych dostępu do sieci elektrycznej. Jeżeli potrzebujesz urządzenia o bardzo dużej mocy, odpowiednim rozwiązaniem może być też piła spalinowa Faworyt Pro.

Piły spalinowe Faworyt są jednak uważane za sprzęt dla wymagających użytkowników. Są to urządzenia dość skomplikowane w obsłudze, wymagające konserwacji i cięższe, niż modele elektryczne. Trzeba też zwrócić uwagę na emitowany przez nie hałas i spaliny, które mogą być uciążliwe dla domowników i sąsiadów. Z tego względu piły spalinowe Faworyt rzadziej są stosowane w terenie zabudowanym.

Piła gałęziówka Faworyt – pomoc przy przycinaniu gałęzi

Wybierając urządzenie w naszej ofercie, dokładnie przeanalizuj swoje potrzeby i oczekiwania. Jeżeli szukasz urządzenia do przeczesywania koron drzew i podcinania gałęzi najlepszym rozwiązaniem może być elektryczna piła gałęziówka Faworyt. Jest to pilarka łańcuchowa na regulowanym wysięgniku, która umożliwia przycinanie gałęzi na dużej wysokości pod różnym kątem.

Pilarka elektryczna i piła spalinowa Faworyt – cena

Cena urządzeń, które są dostępne w tej kategorii, zależy przede wszystkim od jednostki napędowej w urządzeniu. Modele na prąd są dostępne w cenie już od około 300 zł, natomiast najtańsza piła spalinowa Faworyt kosztuje około 400 zł. Niespełna 400 zł trzeba też zapłacić za pilarkę elektryczną na wysięgniku.

Pilarka Faworyt – zamów ją w sklepie internetowym Krysiak

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię piła łańcuchowa elektryczna, czy spalinowa, w sklepie internetowym Krysiak znajdziesz model, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Jeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty, nie wahaj się odezwać się do nas – chętnie podzielimy się swoją wiedzą i pomożemy dokonać najlepszego wyboru!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved