Pilarki 4garden

Potrzebujesz mobilnej pilarki do pielęgnacji krzewów, drzew i żywopłotów, ale nie chcesz inwestować w głośne i nie ekologiczne urządzenie z silnikiem spalinowym? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu! Pilarka akumulatorowa 4garden to funkcjonalne urządzenie w atrakcyjnej cenie, będące kompromisem między tradycyjnym modelem elektrycznym a piłą spalinową. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz sprzęt, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Pilarka akumulatorowa 4garden – dlaczego warto na nią postawić?

Prezentowane w tej kategorii pilarki 4garden łączą w sobie najlepsze cechy urządzeń elektrycznych przewodowych i spalinowych. Tak jak tradycyjne „elektryki”, akumulatorowa pilarka 4garden jest wyposażona w silnik elektryczny. Dzięki temu jest prosta w obsłudze, pracuje cicho i ekologicznie.

Z modelem spalinowym łączy ją natomiast całkowita mobilność. Brak przewodu sprawia, że piła 4garden może być swobodnie używana nie tylko w dużym ogrodzie, ale też na działkach pozbawionych dostępu do sieci elektrycznej. Jak informuje marka 4garden, pilarka akumulatorowa z powodzeniem może być stosowana przy formowaniu żywopłotów, przeczesywaniu koron drzew i podcinaniu spróchniałych, suchych gałązek. Jest to uniwersalny sprzęt, który bez wątpienia ułatwi Ci wiele prac pielęgnacyjnych i porządkowych w ogrodzie.

4garden – pilarka akumulatorowa w atrakcyjnej cenie

Ile kosztuje pilarka akumulatorowa 4garden? Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie – cena zależy bowiem od konkretnego modelu. Najprostszy model akumulatorowy, czyli podręczną piłę szablastą – możesz kupić już za około 150 zł. Mini pilarka akumulatorowa do prac porządkowych i pielęgnacyjnych w ogrodzie i warsztacie kosztuje natomiast 250-300 zł.

Więcej trzeba zapłacić za pełnowymiarowe akumulatorowe piły łańcuchowe. Taka pilarka akumulatorowa 4garden kosztuje około 400-500 zł.

Pamiętaj, by podczas dokonywania zakupu kierować się nie tylko ceną, ale przede wszystkim własnymi potrzebami i wymaganiami. Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze pilarki, skontaktuj się z nami – oferujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie dokonywania zakupu.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved