8 produktów

Lider – nożyce do żywopłotu i do trawy

Gdy mówimy o pracach pielęgnacyjnych w ogrodzie, zazwyczaj myślimy przede wszystkim o koszeniu trawy. To jednak nie wystarczy. Regularnie trzeba wykonywać także inne czynności, takie jak przycinanie żywopłotu czy ścinanie źdźbeł trawy w miejscach, do których nie sposób jest dotrzeć standardową kosiarką. To właśnie dlatego warto zaopatrzyć się w specjalne nożyce do żywopłotu Lider, które można znaleźć w tej kategorii.

Nożyce do żywopłotu Lider – dlaczego warto je kupić?

Pierwsze, co przychodzi Ci na myśl, gdy słyszysz o nożycach do cięcia gałęzi, to sekator? Oczywiście, takie narzędzia również kupisz w sklepie internetowym Krysiak, jednak tym, co chcemy Ci polecić w tym miejscu, są specjalne nożyce do żywopłotu Lider z napędem. Dzięki nim przycinanie niewielkich gałęzi i pielęgnacja żywopłotu stają się bardziej komfortowe i prostsze. Oferujemy następujące modele:

  • Lider – nożyce do żywopłotu elektryczne – czyli lekki i łatwy w obsłudze model zasilany przy pomocy przewodu podłączanego do sieci elektrycznej. Idealny do podstawowych prac ogrodowych;
  • Akumulatorowe nożyce do żywopłotu Lider – to alternatywa dla modelu elektrycznego. Urządzenie z akumulatorem jest całkowicie mobilne.

Nożyce lub piła do żywopłotu znakomicie spisze się zarówno podczas kosmetycznych prac, jak i intensywnego przycinania żywopłotu. Polecamy sprawdzić też nożyce do żywopłotu Lider Plus.

Nożyce do trawy Lider

W tej kategorii możesz znaleźć również nożyce do trawy Lider, które przydadzą się przy pielęgnacji trawników w miejscach trudno dostępnych: pod krzewami i żywopłotem, przy krawężnikach i płotach czy w ogrodowych zaułkach. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved