3 produktów

Nożyce do żywopłotu Handy

Istnieją dwa rodzaje żywopłotów: formowany oraz nieformowany, nazywany również dzikim. Z definicji to ten pierwszy wymaga przeprowadzania zdecydowanie bardziej zaawansowanych prac pielęgnacyjno-porządkowych, jednak żywopłot nieformowany również trzeba regularnie przycinać. Oznacza to, że niezależnie od tego, jaki żywopłot masz w swoim ogrodzie, przydadzą Ci się oferowane przez nas nożyce do żywopłotu Handy. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą propozycją!

Elektryczna piła do żywopłotu Handy – wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Wśród ogrodników-amatorów trudno znaleźć markę, która cieszyłaby się większym uznaniem niż należąca do firmy Krysiak marka Handy. Nożyce do żywopłotu sygnowane logo tej marki, tak jak jej inne sprzęty, cechują się z jednej strony wysoką jakością wykonania, solidnością i precyzją pracy, a z drugiej – bardzo atrakcyjną ceną. Elektryczna piła do żywopłotu Handy może być Twoja już za około 150 złotych!

Znajdujące się w tej kategorii nożyce do żywopłotu Handy zasilane są przy pomocy silnika elektrycznego, który wymaga podłączenia do gniazdka. Są to urządzenia lekkie i proste w obsłudze, z którymi bez problemu poradzą sobie także osoby niemające dużego doświadczenia w pracach ogrodowych. Trzeba jednak pamiętać o tym, że elektryczne nożyce do żywopłotu Handy mogą być używane wyłącznie tam, gdzie jest bezpośredni dostęp do sieci elektrycznej.

Handy – nożyce do żywopłotu w sklepie Krysiak

Urządzenia, które możesz znaleźć w tej kategorii, idealnie nadają się do podstawowych prac pielęgnacyjnych w ogrodzie, takich jak formowanie żywopłotu czy przycinanie niewielkich gałązek drzew ozdobnych i owocowych. Można wykorzystać je również jako nożyce do trawy Handy. Ze względu na stosunkowo niewielką moc, nie zaleca się stosowania ich przy bardziej wymagających pracach. Jeżeli potrzebujesz zaawansowanego sprzętu, zobacz inne dostępne u nas urządzenia, takie jak elektryczne nożyce do żywopłotu Handy Prime.

Nasza oferta jest na tyle szeroka, że z pewnością znajdziesz u nas idealne nożyce do żywopłotu, odpowiadające Twoim oczekiwaniom i potrzebom.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved