5 produktów

Nożyce do żywopłotu Faworyt

Podcinanie suchych, spróchniałych gałęzi drzew owocowych i krzewów ozdobnych czy coroczne formowanie żywopłotu – to tylko kilka z wielu prac ogrodowych, do których przydają się wysokiej jakości mechaniczne nożyce ogrodowe. Faworyt, marka należąca do naszej firmy Krysiak, posiada szeroką ofertę urządzeń elektrycznych i spalinowych, które będą skuteczniejszą i wygodniejszą alternatywą dla tradycyjnego sekatora. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nożyce ogrodowe Faworyt – elektryczne czy spalinowe?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży ogrodniczej i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużą rolę podczas prac pielęgnacyjnych i porządkowych odgrywają urządzenia łatwe w obsłudze, dokładne i funkcjonalne. To właśnie dlatego oferujemy elektryczne i spalinowe nożyce do żywopłotu Faworyt, które z powodzeniem zastąpią tradycyjny sekator:

  • Elektryczne nożyce do żywopłotu Faworyt – jest to model wyposażony w silnik elektryczny i zasilany przy pomocy przewodu. Jego największą zaletą jest łatwa obsługa i niska waga. Urządzenie takie idealnie nadaje się do formowania żywopłotu i przycinania niewielkich gałęzi. Wymaga jednak podłączenia do źródła zasilania;
  • Spalinowa piła do żywopłotu Faworyt – sprzęt wyposażony w silnik spalinowy dysponuje większą mocą i jest całkowicie mobilny. Trzeba jednak pamiętać o tym, że podczas pracy emituje on spaliny do otoczenia i jest głośniejszy, a także bardziej wymagający w obsłudze. To idealny wybór do wymagających, zaawansowanych prac.

Piła do żywopłotu Faworyt – zamów ją w sklepie Krysiak

To, czy lepszym wyborem dla Ciebie będą elektryczne nożyce do żywopłotu Faworyt, czy piła spalinowa, zależy przede wszystkim od Twoich potrzeb, oczekiwań i podejmowanych przez Ciebie prac. Dla większości ogrodników-amatorów całkowicie wystarczające są nożyce do trawy Faworyt na prąd, ale jeśli musisz radzić sobie z grubszymi gałęziami, wybierz model spalinowy – możesz sprawdzić także spalinowe nożyce do żywopłotu Faworyt Pro.

Nasza oferta jest na tyle szeroka, że z pewnością znajdziesz tutaj nożyce mechaniczne, które idealnie odpowiadają Twoim potrzebom.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved