ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS!

W ostatnim czasie wprowadziliśmy wiele zmian dla naszej marki Krysiak. Chcemy Ci o nich opowiedzieć, ponieważ szanujemy to, że wybrałeś właśnie nas.

Oto premiera zupełnie nowego logo marki Krysiak wraz z hasłem, które przekazuje wartości tak bardzo dla nas cenne. Znamy się już dobrze, ale teraz nadszedł czas, byś odkrył nas na nowo!

Dlaczego „Skuteczny w ogrodzie”?

W naszej firmie wierzymy, że z pomocą oferowanych sprzętów Klienci sprawnie i szybko uporają się z pracami ogrodowymi. Dzięki temu zaoszczędzony czas będą mogli przeznaczyć na to, co w życiu najważniejsze – rodzinę. Nie marnujmy więc ani chwili!

Poznaj naszą myśl i podaj dalej…

Krysiak mój ogród

Poznaj korzyści!

1. Intensyfikujemy działania marketingowe i PR – na nowo poznają nas Klienci z całej Polski!
2. Nowe logo i hasło „Skuteczny w ogrodzie” wspomaga budowanie wizerunku profesjonalnej marki – prężnie rozwijająca się i podążająca za trendami.
3. Nowoczesny wizerunek marki zbuduje silny obraz marki w świadomości konsumenta i wspomoże jego procesy decyzyjno-zakupowe.
4. Nowe narzędzia wspierające sprzedaż: zmiana identyfikacji wizualnej w materiałach reklamowych, e-marketing, katalogi, foldery, ulotki oraz nowy salon sprzedaży.
5. Firma Krysiak wraz z nową komunikacją wizualną pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji.

Dziękujemy za wybór marki Krysiak!