Serwisy info

Pokaż serwisy w wybranym województwie

1

Masz-Tech (urządzenia spalinowe)

ul. Relaksowa 10,

58-200, Dzierżoniów,

2

Ogrody Aurelii

ul. Zamkowa 9,

58-530, Kowary,

3

Dmtech

ul. Bydgoska 18,

59-220, Legnica,

4

Well

ul. Lipowa 1a,

58-210, Łagiewniki,

5

Serwis Eco-Profesional

ul. Łęczycka 8,

85-737, Bydgoszcz,

6

Elmar

ul. Kazimierza Pułaskiego 37,

85-619, Bydgoszcz,

7

Car-Hus Sp.J.

ul. Ryjowiecka 37,

22-100, Chełm,

8

Warowny

ul. B.Prusa 8/16,

21-400, Łuków,

9

F.P.H.U.Las Ogród

ul. Gen.F.Kleeberga 12,

21-040, Świdnik,

10

Centrum Service A. Furgała

ul. Szczebrzeska 39 A,

22-400, Zamość,

11

Farbacol Dariusz Zbyryt

ul. Peowiaków 7a,

22-400, Zamość,

12

Las Ogród

ul. Walczaka 106,

66-400, Gorzów Wlkp.,

13

Agrimex

ul. Międzyrzecka 2,

66-330, Pszczew,

14

Podlipscy-Serwis

ul. Ogrodowa 10,

66-200, Świebodzin,

15

Heman

Zmyślona 15,

98-405, Galewice,

16

Phu Winicjusz Szulc

Przedborska 27A,

97-350, Gorzkowice,

17

PUH Spec-Serwis

ul. Słowackiego 14/2,

99-300, Kutno,

18

FHU Arkadia Narzędzia

ul. Zagajnikowa 16,

95-040, Koluszki,

19

FHU Arkadia Narzędzia

ul. Brzezińska 135,

95-040, Koluszki,

20

P.H.U.”Farmer”

ul. Rokicińska 142,

92-412, Łódź,

21

Simpol Tomasz Sima

ul. Telefoniczna 46,

92-016, Łódź,

22

PHPU Simpol

ul. Pojezierska 62,

91-338, Łódź,

23

PHU Sankos

ul. Traktorowa 79,

91-204, Łódź,

24

PHU Jami

ul. Wydawnicza 5,

92-333, Łódź,

25

Morsal

ul. Warszawska 170,

95-200, Pabianice,

26

Almar

ul. Żeromskiego 1,

95-063, Rogów,

27

Agronarzędzia Rafał Uklejski

ul. Komorowska 28,

05-800, Pruszków,

28

Wojtex Serwis

ul. Warszawska 111,

05-110, Legionowo,

29

Zycher Serwis

ul. Małołęcka 42c,

05-126, Nieporęt,

30

MS Serwis

ul. Płocka 11,

09-472, Cekanowo,

31

Remex

ul. Kilińskiego 20,

08-110, Siedlce,

32

Mechanika Maszyn

ul. Uranowa 37,

03-594, Warszawa,

33

Mechanika Maszyn

ul. Jaskółcza 10a,

02-891, Warszawa,

34

„Sad” Handel, Usługi - urządzenia spalinowe

ul. Goździków 29/31,

04-231, Warszawa,

35

Centrum Ogrodnik

ul. Krótka 12,

34-600, Limanowa,

36

Pilmus

ul. Mordarka 413,

34-600, Limanowa,

37

F.W. Unispec

Jawornik 48,

32-400, Myślenice,

38

Ogrodnik Wielogłowy

Wielogłowy 220,

33-311, Wielogłowy,

39

D&G Serwis

ul. 3 Maja 106,

32-100, Proszowice,

40

Mac-Car

ul. Partyzantów 58C,

33-340, Stary Sącz,

41

Raf-Met

ul. Szkolna 36,

32-440, Sułkowice,

42

ZZOiR „Wia-Lan” SP.J.

ul. Hodowlana 9,

33-100, Tarnów,

43

Park-Serwis

ul. Piotrkowice 69,

33-170, Tuchów,

44

Krzysztof Kulpa

ul. Mochów 47,

48-250, Głogówek,

45

Ogrodnik

ul. Moniuszki 21,

48-100, Głubczyce,

46

PHU Agro-Bazar (urządzenia spalinowe)

ul. Warszawska 36,

49-200, Grodków,

47

Tagra

ul. Targowa 1,

47-200, Kędzierzyn Koźle,

48

Róża

ul. Celna 14/24,

48-300, Nysa,

49

FHU Wojtek

Januszkowice 69,

39-230, Brzostek,

50

Moto Ogród

ul. Cmentarna 5,

39-200, Dębica,

51

UWSP

ul. K. Wielkiego 15,

38-200, Jasło,

52

Agmar

ul. Chłopska Wola 23,

37-403, Pysznica,

53

Technar S.C.

ul. Bernardyńska 6,

37-200, Przeworsk,

54

Elektrotec

Brzostowa Góra 112,

36-110, Majdan Królewski,

55

Robotek

ul. Św.Barbary 4,

39-100, Ropczyce,

56

Toya-Stanmar

ul. Kwiatkowskiego 14,

39-400, Tarnobrzeg,

57

Serwis Janusz Duliński

Zarzecze 1,

36-041, Zarzecze,

58

Motopark-Serwis

ul. Kaszubska 1,

84-217, Szemud,

59

Zakład Elektromechaniczny

ul. Mestwina 14B,

89-620, Chojnice,

60

Juchniewicz

ul. Zawadzkiego 57,

82-440, Dzierzgoń,

61

Elektromajster

ul. Bytomska 34,

81-509, Gdynia,

62

Techniczny „U Mietka”

ul. Kniaziewicza 9,

76-200, Słupsk,

63

Roter

Janowo ul. Pelplińska 12,

83-200, Starogard Gdański,

64

Phu Irtom Sp.J.

ul. Przemysłowa 8,

83-110, Tczew,

65

Elektromajster

ul. Gdańska 43,

83-330, Żukowo,

66

Pro-Flora

ul. Hierowskiego 2-4,

40-450, Katowice-Kostuchna,

67

VIGO

ul. Gen. Jankego 52,

40-612, Katowice,

68

Serwis Techniczny Sprzętu Ogr.

ul. Sumów 12,

40-748, Katowice,

69

Serwis Sprzętu

ul. Skalna 29,

43-190, Mikołów-Reta,

70

Sto-Service

ul. Boczna 1,

46-375, Pludry,

71

F.H.U. ”Pilex”

ul. K.Miarki 17,

41-940, Piekary Śl.,

72

PPHU Gamex

ul. Pańska 18,

43-332, Pisarzowice,

73

P.U.H. PATECH

ul. Kościelna 9,

47-420, Kuźnia Raciborska,

74

Centrum Ogr. „Seba”

ul. Lipowa 48,

41-600, Świętochłowice,

75

Centrum Ogrodnicze S.C

ul. Ligonia 1,

42-600, Tarnowskie Góry,

76

AJM Serwis Andrzej Moś

ul. Staszica 5,

43-330, Wilamowice,

77

Centrum Ogrodnicze Daglezja

ul. Brata Alberta 6,

42-400, Zawiercie,

78

P.P.H.U.”Kar-Pol”

ul. Kętrzyńska 54,

11-200, Bartoszyce,

79

Z.Z.L. Danuta Pyl

ul. Królewiecka 229,

82-300, Elbląg,

80

P.H.U. Piotrki

ul. Chrobrego 16H,

11-400, Kętrzyn,

81

Flor Fabo

ul. Mickiewicza 22,

11-700, Mrągowo,

82

Z.U. Janus

ul. Brejdyny 44,

11-710, Piecki,

83

Artur Juchniewicz

ul. Stare Miasto 6,

14-240, Susz,

84

P.P.H.U. Agro-Wit

Nowe Gizewo 16a,

12-100, Szczytno,

85

Krysiak sp. z o.o.

ul. Rolna 6,

62-081, Baranowo,

86

Kos-Mar

ul. Kraśnica Kolonia 26A,

62-590, Golina,

87

Zakład Handlowo-Usługowy

ul. Święta 5,

62-511, Kramsk,

88

Kochanowski Serwis

ul. Sygietyńskiego 25,

64-100, Leszno,

89

Zaremba

ul. Niezłomnych 39,

62-030, Luboń,

90

Garden Serwis

ul. Czarnkowska 20A,

60-415, Poznań,

91

P.H.U.Robert Olszewski

ul. Jarowa 44,

61-602, Poznań,

92

Wimet

ul. Przemysłowa 29,

61-579, Poznań,

93

PL Serwis

ul. Poręba 38,

61-602, Poznań,

94

Ogród-Serwis

ul. Leśna 9,

62-051, Wiry-Łęczyca,

95

Eden

ul. Piła 5,

64-510, Wronki,

96

Serwis Klaudia Nowak

ul. Zamyskiego 5,

78-200, Białogard,

97

Agroma Sp. Z O.O.

ul. Szczecińska 12-14,

75-135, Koszalin,

98

Ogród

ul. Wyszyńskiego 73,

78-400, Szczecinek,

99

Ludwik

Kolonia Dębniak 5A,

97-225, Ujazd,

100

CENTRUM OGRODNICZE

Szczebrzeska 39a,

22-400, Zamość,

101

Warmax Serwis

Radzyńska 16c,

21-560, Miedzyrzec Podlaski,

102

Garden Innovation

42 Pułku Piechoty 101,

15-181, Białystok,

103

PROTECH S.C.

ul. Łódzka 9/13,

87-100, Toruń,

104

PROTECH S.C.

ul. Długa 25/39,

87-100, Toruń,

105

PROTECH S.C.

ul. Zielna 37,

87-800, Włocławek,

106

PROTECH S.C.

ul. Dąbrowskiego 1A,

87-140, Chełmża,

107

PROTECH S.C.

ul. Boya Żeleńskiego 1,

85-858, Bydgoszcz,

108

WIK-KER

Zamkowy Folwark 3,

63-700, Krotoszyn,

109

WIK-KER

Krotoszyńska 106,

63-400, Ostrów Wielkopolski,

110

Agro Romar

Wyb. Wielbrandowskie 16 (zjazd z obwodnicy Skórcza w kierunku Starogardu Gdańskiego,

83-220, Skórcz,

111

Zieleń Warmińska s.c. - tylko urządzenia spalinowe

ul. Lubelska 29,

10-406, Olsztyn,

112

Hurt-Detal COMPLEX

ul. Konopnickiej 10,

87-400, Golub-Dobrzyń,

113

Hurt-Detal COMPLEX

ul. 1 Maja 63,

87-200, Wąbrzeźno,

114

Hurt-Detal COMPLEX

ul. Podgórna 63E,

87-300, Brodnica,

115

Hurt-Detal COMPLEX

ul. 3 Maja 23,

87-600, Lipno,

116

Hurt-Detal COMPLEX

ul. Piłsudskiego 15,

87-500, Rypin,

117

EL-MAX

Nowogrodzka 138,

18-400, Łomża,

118

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Alicja Jankowska

ul. Myśliborska 21/20 F,

66-400, Gorzów Wlkp.,

119

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Alicja Jankowska

ul. Walczaka 29,

66-400, Gorzów Wlkp.,

120

Oska sp. z o.o.

ul. Ludna 28,

22-500, Hrubieszów,

121

G-Shop Przemysław Woźniak

ul. Stargardzka 14D,

74-200, Pyrzyce,

122

Centrum Serwisowe Jackonet

Ul. Mazowiecka 151,

05-300, Stara Niedziałka,

123

Pewex Mark-Bud

ul. Obwodowa 7,

11-500, Giżycko,

124

Tomasz Hołysz Narzędzia i Serwis

ul. Górska 1A,

43-300, Bielsko-Biała,

125

Tomasz Hołysz Narzędzia i Serwis 2

Ul. Katowicka 19,

43-300, Bielsko-Biała,

126

PILAR-KOS SERWIS

Tanowska 18,

72-010, Police,

(Tylko urządzenia spalinowe)

127

PHU RAFAŁ RADWAŃSKI

BRODY 7,

26-015, PIERZCHNICA,

(Tylko urządzenia spalinowe)

128

Europejskie Usługi Leśne Zieliński Tadeusz

Psary-Stara Wieś 75,

26-010, Bodzentyn,

129

PILEX2 JAROSŁAW BEBLIK

UL. WOLNOŚCI 6,

42-620, NAKŁO ŚLĄSKIE,

130

BESKIDEK F.P.H.U. SŁAWOMIR NIECKULA

UL. PIŁSUDSKIEGO 38,

34-200, SUCHA BESKIDZKA,

131

Firma Handlowa Zbigniew Dybaś

ul. Biecka 13,

38-300, Gorlice,

132

Serwis Kosiarek Pilarek Kos Spalinowych (tylko spalinowe)

Ul. Krośnieńska 4,

38-420, Korczyna,

133

PPHU UNICORA

UL.WARYŃSKIEGO 38,

95-060, BRZEZINY,

134

P.U.H. EKA

ul. Katowicka 75,

43-523, Pruchna,

135

Well

ul. Lipowa 1a,

58-210, Łagiewniki,

136

Salon i Serwis Stihl

ul. Nowodworska 47,

59-220, Legnica,