Serwisy info

Pokaż serwisy w wybranym województwie

1

Garden Pro

ul. Tomaszowska 3a,

95-040, Słotwiny,

2

Masz-Tech (urządzenia spalinowe)

ul. Relaksowa 10,

58-200, Dzierżoniów,

3

Ogrody Aurelii

ul. Zamkowa 9,

58-530, Kowary,

4

Dmtech

ul. Bydgoska 18,

59-220, Legnica,

5

Well

ul. Lipowa 1a,

58-210, Łagiewniki,

6

Serwis Eco-Profesional

ul. Łęczycka 8,

85-737, Bydgoszcz,

7

Elmar

ul. Gajowa 39,

85-087, Bydgoszcz,

8

Car-Hus Sp.J.

ul. Ryjowiecka 37,

22-100, Chełm,

9

TomBud

Lisów 53A,

21-100, Lubartów,

10

Warowny

ul. B.Prusa 8/16,

21-400, Łuków,

11

F.P.H.U.Las Ogród

ul. Gen.F.Kleeberga 12,

21-040, Świdnik,

12

Centrum Service A. Furgała

ul. Szczebrzeska 39 A,

22-400, Zamość,

13

Farbacol Dariusz Zbyryt

ul. Peowiaków 7a,

22-400, Zamość,

14

Las Ogród

ul. Walczaka 106,

66-400, Gorzów Wlkp.,

15

Agrimex

ul. Międzyrzecka 2,

66-330, Pszczew,

16

Sanchez

ul. Sobieskiego 20,

66-440, Skwierzyna,

17

Podlipscy-Serwis

ul. Ogrodowa 10,

66-200, Świebodzin,

18

Heman

Zmyślona 15,

98-405, Galewice,

19

Phu Winicjusz Szulc

Przedborska 27A,

97-350, Gorzkowice,

20

PUH Spec-Serwis

ul. Słowackiego 14/2,

99-300, Kutno,

21

FHU Arkadia Narzędzia

ul. Zagajnikowa 16,

95-040, Koluszki,

22

FHU Arkadia Narzędzia

ul. Brzezińska 135,

95-040, Koluszki,

23

P.H.U.”Farmer”

ul. Rokicińska 142,

92-412, Łódź,

24

Simpol Tomasz Sima

ul. Telefoniczna 46,

92-016, Łódź,

25

PHPU Simpol

ul. Pojezierska 62,

91-338, Łódź,

26

PHU Sankos

ul. Traktorowa 79,

91-204, Łódź,

27

PHU Jami

ul. Wydawnicza 5,

92-333, Łódź,

28

Morsal

ul. Warszawska 170,

95-200, Pabianice,

29

Almar

ul. Żeromskiego 1,

95-063, Rogów,

30

Serwis Tobiasz Balcerzak

ul. Złota 11,

98-200, Sieradz,

31

Agronarzędzia Rafał Uklejski

ul. Komorowska 28,

05-800, Pruszków,

32

Wojtex Serwis

ul. Warszawska 111,

05-110, Legionowo,

33

Zycher Serwis

ul. Małołęcka 42c,

05-126, Nieporęt,

34

MS Serwis

ul. Płocka 11,

09-472, Cekanowo,

35

Remex

ul. Kilińskiego 20,

08-110, Siedlce,

36

Mechanika Maszyn

ul. Uranowa 37,

03-594, Warszawa,

37

Mechanika Maszyn

ul. Jaskółcza 10a,

02-891, Warszawa,

38

„Sad” Handel, Usługi - urządzenia spalinowe

ul. Goździków 29/31,

04-231, Warszawa,

39

Centrum Ogrodnik

ul. Krótka 12,

34-600, Limanowa,

40

Pilmus

ul. Mordarka 413,

34-600, Limanowa,

41

Marax R.Raj

ul. Makuszyńskiego 24,

31-752, Kraków,

42

F.W. Unispec

Jawornik,

32-400, Myślenice,

43

Ogrodnik Wielogłowy

Wielogłowy 220,

33-311, Wielogłowy,

44

D&G Serwis

ul. 3 Maja 106,

32-100, Proszowice,

45

Mac-Car

ul. Partyzantów 58C,

33-340, Stary Sącz,

46

Garden Serwis Paweł Stolarz

Stróże 365,

33-331, Stróże,

47

Raf-Met

ul. Szkolna 36,

32-440, Sułkowice,

48

ZZOiR „Wia-Lan” SP.J.

ul. Hodowlana 9,

33-100, Tarnów,

49

Park-Serwis

ul. Piotrkowice 69,

33-170, Tuchów,

50

Postech

Michałówka 26,

32-078, Trzyciąż,

51

Krzysztof Kulpa

ul. Mochów 47,

48-250, Głogówek,

52

Ogrodnik

ul. Moniuszki 21,

48-100, Głubczyce,

53

PHU Agro-Bazar (urządzenia spalinowe)

ul. Warszawska 36,

49-200, Grodków,

54

Tagra

ul. Targowa 1,

47-200, Kędzierzyn Koźle,

55

Róża

ul. Celna 14/24,

48-300, Nysa,

56

FHU Wojtek

Januszkowice 69,

39-230, Brzostek,

57

Moto Ogród

ul. Cmentarna 5,

39-200, Dębica,

58

El-Dom Service

ul. Szajnochy 6,

38-200, Jasło,

59

UWSP

ul. K. Wielkiego 15,

38-200, Jasło,

60

Agmar

ul. Chłopska Wola 23,

37-403, Pysznica,

61

Technar S.C.

ul. Bernardyńska 6,

37-200, Przeworsk,

62

Elektrotec

Brzostowa Góra 112,

36-110, Majdan Królewski,

63

Robotek

ul. Św.Barbary 4,

39-100, Ropczyce,

64

Centrum Maszyn S.C.

ul. Warszawska 55,

35-205, Rzeszów,

65

PPHU Arkom Sp.z O.O.

ul. Żelazna 5,

35-101, Rzeszów,

66

Toya-Stanmar

ul. Kwiatkowskiego 14,

39-400, Tarnobrzeg,

67

FHU Centrum Maszyn

ul. Warszawska 55,

35-205, Rzeszów,

68

Serwis Janusz Duliński

Zarzecze 1,

36-041, Zarzecze,

69

Motopark-Serwis

ul. Kaszubska 1,

84-217, Szemud,

70

Zakład Elektromechaniczny

Pl. Niepodległości 3,

89-600, Chojnice,

71

Zakład Elektromechaniczny

ul. Mestwina 14B,

89-620, Chojnice,

72

Juchniewicz

ul. Zawadzkiego 57,

82-440, Dzierzgoń,

73

Bio-Serwis

ul. Akacjowa 57a,

81-520, Gdynia,

74

Elektromajster

ul. Bytomska 34,

81-509, Gdynia,

75

Las, Ogród Serwis

ul. Pionierów 1,

82-200, Malbork,

76

„U Mietka”

ul. Prof. Lotha 21,

78-200, Słupsk,

77

Roter

Janowo ul. Pelplińska 12,

83-200, Starogard Gdański,

78

Phu Irtom Sp.J.

ul. Przemysłowa 8,

83-110, Tczew,

79

Elektromajster

ul. Gdańska 43,

83-330, Żukowo,

80

Pro-Flora

ul. Hierowskiego 2-4,

40-450, Katowice-Kostuchna,

81

VIGO

ul. Gen. Jankego 52,

40-612, Katowice,

82

Serwis Techniczny Sprzętu Ogr.

ul. Sumów 12,

40-748, Katowice,

83

Urmik Sp. z o.o.

ul. Częstochowska 36,

42-270, Kłomnice,

84

F.H.U. MOTO-GARDINERY

ul. Śląska 5,

42-274, Konopiska,

85

Serwis Sprzętu

ul. Skalna 29,

43-190, Mikołów-Reta,

86

Sto-Service

ul. Boczna 1,

46-375, Pludry,

87

F.H.U. ”Pilex”

ul. K.Miarki 17,

41-940, Piekary Śl.,

88

PPHU Gamex

ul. Pańska 18,

43-332, Pisarzowice,

89

P.U.H. PATECH

ul. Kościelna 9,

47-420, Kuźnia Raciborska,

90

Centrum Ogr. „Seba”

ul. Lipowa 48,

41-600, Świętochłowice,

91

Centrum Ogrodnicze S.C

ul. Ligonia 1,

42-600, Tarnowskie Góry,

92

AJM Serwis Andrzej Moś

ul. Staszica 5,

43-330, Wilamowice,

93

Centrum Ogrodnicze Daglezja

ul. Brata Alberta 6,

42-400, Zawiercie,

94

P.P.H.U.”Kar-Pol”

ul. Kętrzyńska 54,

11-200, Bartoszyce,

95

Z.Z.L. Danuta Pyl

ul. Królewiecka 229,

82-300, Elbląg,

96

P.H.U. Piotrki

ul. Chrobrego 16H,

11-400, Kętrzyn,

97

Flor Fabo

ul. Mickiewicza 22,

11-700, Mrągowo,

98

Z.U. Janus

ul. Brejdyny 44,

11-710, Piecki,

99

Artur Juchniewicz

ul. Stare Miasto 6,

14-240, Susz,

100

P.P.H.U. Agro-Wit

Nowe Gizewo 16a,

12-100, Szczytno,

101

Krysiak sp. z o.o.

ul. Rolna 6,

62-081, Baranowo,

102

Kos-Mar

ul. Kraśnica Kolonia 26A,

62-590, Golina,

103

Zakład Handlowo-Usługowy

ul. Święta 5,

62-511, Kramsk,

104

Kochanowski Serwis

ul. Sygietyńskiego 25,

64-100, Leszno,

105

Zaremba

ul. Niezłomnych 39,

62-030, Luboń,

106

Garden Serwis

ul. Czarnkowska 20A,

60-415, Poznań,

107

P.H.U.Robert Olszewski

ul. Jarowa 44,

61-602, Poznań,

108

Wimet

ul. Przemysłowa 29,

61-579, Poznań,

109

PL Serwis

ul. Poręba 38,

61-602, Poznań,

110

Ogród-Serwis

ul. Leśna 9,

62-051, Wiry-Łęczyca,

111

Eden

ul. Piła 5,

64-510, Wronki,

112

Serwis Klaudia Nowak

ul. Zamyskiego 5,

78-200, Białogard,

113

Agroma Sp. Z O.O.

ul. Szczecińska 12-14,

75-135, Koszalin,

114

Ogród

ul. Wyszyńskiego 73,

78-400, Szczecinek,

115

Ludwik

Kolonia Dębniak 5A,

97-225, Ujazd,

116

PROKA SERWIS

Orzechowa 3,

97-225, Przęsocin,

117

CENTRUM OGRODNICZE

Szczebrzeska 39a,

22-400, Zamość,

118

Nizio-Tech

Tarnogrodzka 28,

23-400, Biłgoraj,

119

Warmax Serwis

Radzyńska 16c,

21-560, Miedzyrzec Podlaski,

120

Paralusz Sp. J. (urządzenia spalinowe)

Staszica 9,

59-700, Bolesławiec,

121

Paralusz Sp. J. (urządzenia spalinowe)

Daszyńskiego 45,

59-900, Zgorzelec,

122

Garden Innovation

42 Pułku Piechoty 101,

15-181, Białystok,

123

Jakubtech Jakub Piekarzewicz

Ligota Zamecka 43A,

46-200, Kluczbork,

124

PROTECH S.C.

ul. Łódzka 9/13,

87-100, Toruń,

125

PROTECH S.C.

ul. Długa 25/39,

87-100, Toruń,

126

PROTECH S.C.

ul. Zielna 37,

87-800, Włocławek,

127

PROTECH S.C.

ul. Dąbrowskiego 1A,

87-140, Chełmża,

128

PROTECH S.C.

ul. Boya Żeleńskiego 1,

85-858, Bydgoszcz,

129

EM-Garden

Jawornik Polski 34,

37-232, Jawornik Polski,

130

WIK-KER

Zamkowy Folwark 3,

63-700, Krotoszyn,

131

WIK-KER

Krotoszyńska 106,

63-400, Ostrów Wielkopolski,

132

Agro Romar

Wyb. Wielbrandowskie 16 (zjazd z obwodnicy Skórcza w kierunku Starogardu Gdańskiego,

83-220, Skórcz,

133

Zieleń Warmińska s.c.

ul. Lubelska 29,

10-406, Olsztyn,

134

Hurt-Detal COMPLEX

ul. Konopnickiej 10,

87-400, Golub-Dobrzyń,

135

Hurt-Detal COMPLEX

ul. 1 Maja 63,

87-200, Wąbrzeźno,

136

Hurt-Detal COMPLEX

ul. Podgórna 63E,

87-300, Brodnica,

137

Hurt-Detal COMPLEX

ul. 3 Maja 23,

87-600, Lipno,

138

Hurt-Detal COMPLEX

ul. Piłsudskiego 15,

87-500, Rypin,

139

EL-MAX

Nowogrodzka 138,

18-400, Łomża,

140

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Alicja Jankowska

ul. Myśliborska 21/20 F,

66-400, Gorzów Wlkp.,

141

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Alicja Jankowska

ul. Walczaka 29,

66-400, Gorzów Wlkp.,

142

Oska sp. z o.o.

ul. Ludna 28,

22-500, Hrubieszów,

143

Krak-Garden Kraków

ul. Balicka 100,

30-149, Kraków,

144

G-Shop Przemysław Woźniak

ul. Stargardzka 14D,

74-200, Pyrzyce,

145

Centrum Serwisowe Jackonet

Ul. Mazowiecka 151,

05-300, Stara Niedziałka,