Pakowacz / magazynier

Firma Krysiak to kompleksowe podejście do tematu maszyn ogrodniczych oraz akcesoriów ogrodowych.

Nasza 30-letnia działalność nie sprowadza się tylko do sprzedaży. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, gwarantujemy opiekę posprzedażową: serwis na terenie całego kraju oraz zapewniamy części zamienne do oferowanych przez nas urządzeń.

Efekty? Nasze produkty znaleźć można we wszystkich polskich ogrodach. Szczycimy się także rozbudowaną siecią sprzedaży, zaufaniem partnerów biznesowych i co najważniejsze, zadowoleniem naszych Klientów.

Potrzebujemy dodatkowych sił na czas sezonu. Oferujemy pracę w godzinach: 7:00 – 15:00 lub 8:00 – 16:00 na czas kilku miesięcy (od kwietnia, minimum do końca sierpnia). Istnieje możliwość pracy w wybrane dni tygodnia.

Pakowacz – magazynier

Działy: serwis

Miejsce pracy: Baranowo (pod Poznaniem)

Zakres obowiązków:

 • przyjęcie przesyłek na magazyn serwisowy (w paczkach znajduje się reklamowany sprzęt ogrodniczy),
 • opis, jakie urządzenia zostały przyjęte,
 • rozlokowanie urządzeń w wyznaczone miejsca na magazynie, w tym: obsługiwanie ręcznego wózka paletowego do przewożenia ww. sprzętu,
 • pakowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki.

Uwaga! Handlujemy sprzętem ogrodniczym. Przesyłki bywają zarówno lekkie – większość sprzętu elektrycznego (np. pilarki elektryczne), jak i cięższe – większość sprzętu spalinowego (np. kosiarki spalinowe).

Od kandydatów oczekujemy:

 • sumienności, zaangażowania i motywacji do pracy,
 • podstawowej znajomości języka polskiego, w mowie i piśmie,
 • gotowości do pracy fizycznej.

Oferujemy:

 • przyjazną atmosferę,
 • umowę zlecenie,
 • 21 – 22,5 PLN brutto / godzinę,
 • elastyczny czas pracy.

  Proszę załączyć CV oraz list motywacyjny(opcjonalnie) w poniższym formularzu

  Imię i Nazwisko*

  E-mail*

  CV*
  List motywacyjny(opcjonalnie)
  captcha

  Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Krysiak Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

  Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@krysiak.pl.

  Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  Informujemy, że Administratorem danych jest Krysiak Sp. z o.o. z siedzibą w Baranowie przy ul. Rolnej 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.