O firmie

Sprzedaż hurtowa i detaliczna

Sprzedaż hurtowa i detaliczna

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i sieci marketów budowlanych oraz specjalistycznych sklepów ogrodniczych i narzędziowych.

Serwis urządzeń ogrodniczych

Serwis urządzeń ogrodniczych

Nasi Klienci mają dostęp do 180 autoryzowanych punktów serwisowych na terenie całej Polski, gdzie dokonujemy napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego

Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego

Dajemy możliwość terminowego wypożyczenia sprzętu ogrodniczego, służymy pomocą w jego doborze oraz zapewniamy fachowe przeszkolenie z obsługi.

Sklep stacjonarny

Sklep stacjonarny

Posiadamy bogatą ofertę sprzętu ogrodniczego renomowanych i znanych na rynku producentów, takich jak Texas, Grizzly, Limpar, Gloria, GF, Faworyt, Lider czy Handy.

Krysiak Sp. z o.o. od 1990 roku nieustannie pracuje nad tym, by zapewnić swoim Klientom najlepszej jakości maszyny i urządzenia ogrodnicze znanych marek. Nasza działalność nie sprowadza się jednak tylko do sprzedaży. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów prowadzimy na terenie całego kraju punkty serwisowe, a także wypożyczalnie sprzętu ogrodniczego.

maszyny ogrodnicze

kosiarki, dmuchawy, glebogryzarki, odkurzacze i wiele wiele innych

sprzęt leśny

pilarki łańcuchowe, rozłupywarki i kosy

sprzęt komunalny

pełna gama profesjonalnych urządzeń do czyszczenia, odśnieżania i koszenia

Posiadamy bogatą ofertę sprzętu ogrodniczego renomowanych europejskich producentów, których jesteśmy przedstawicielami i dystrybutorami. Warto wymienić tutaj chociażby takie marki, jak Texas, Grizzly, Limpar, Gloria czy GF. Stawiamy na jakość, dlatego cały czas udoskonalamy nasz asortyment.

Możemy również pochwalić się własnymi markami sprzętu ogrodniczego – należą do nich Faworyt, Lider i Handy.

stopka

W ramach działalności firmy Krysiak Sp. z o.o. na terenie całej Polski funkcjonuje sieć serwisowa – 180 autoryzowanych punktów serwisowych oraz Serwis Centralny. W każdym z punktów nasi Klienci mają możliwość skorzystania z serwisu zarówno gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego. Zapewniamy między innymi części zamienne do urządzeń ogrodniczych i silników spalinowych Briggs & Stratton oraz innych silników występujących w oferowanych przez nas urządzeniach.

Zachęcamy do kontaktu – nasi konsultanci udzielą wszelkich niezbędnych informacji.
Numer telefonu infolinii serwisowej: 61 650-75-39.

Brigs
Firma Krysiak Sp. z o.o. zaopatruje mój sklep w sprzęt ogrodniczy od wielu wielu lat. Pełen profesjonalizm w relacjach, doskonała jakość urządzeń, atrakcyjne ceny - współpraca z takim partnerem to czysta przyjemność. - Andrzej Godlewski
Solidna firma. Za każdym razem, gdy wypożyczam od niej sprzęt, jestem w pełni zadowolony – urządzenia są dobrej jakości, czyste i zadbane. Obsługa profesjonalna i bardzo miła. - Jacek Pałasz
Bardzo profesjonalny i dobrze wyposażony sklep. Kupiłem tutaj kilka niezbędnych w ogrodzie urządzeń, sprawują się bez zarzutu. Mogę śmiało powiedzieć - polecam!- Piotr Mazurski

W roku 2011 nasza firma po raz czwarty została nagrodzona tytułem „Gazela Biznesu” przyznawanym każdego roku przez dziennik „Puls Biznesu” jako potwierdzenie wysokiej pozycji rynkowej oraz przynależności do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw. Rok później z kolei zostaliśmy wyróżnieni w prestiżowym rankingu „Diamenty Forbesa 2012” – zestawieniu polskich firm charakteryzujących się najszybszym wzrostem wartości rynkowej.

Renomę naszego przedsiębiorstwa oraz jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają Certyfikaty Wiarygodności Biznesowej zdobywane w latach 2009-2011. O wiarygodności firmy przesądza także ponad 20-letnie doświadczenie na rynku, stali partnerzy biznesowi, jak również liczne grono lojalnych Klientów.

gazele2
CWB-2
Diamenty-Forbesa-2
25lat2
750x200

Certyfikat wiarygodności

Solvency Credibility

Zertifikat Der Bonität

Gazele biznesu 2018