Doradca klienta detalicznego / doradca techniczny

Firma Krysiak Sp. z o.o., zajmująca się od 1990 roku importem, sprzedażą i serwisem sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego uznanych marek, w związku z nieustannym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa klienta, sprzedaż maszyn, urządzeń oraz akcesoriów ogrodniczych
  • składanie wzorów urządzeń oraz pierwsze uruchamianie maszyn na życzenie klienta
  • doradztwo w zakresie eksploatacji urządzeń
  • telefoniczna obsługa klienta
  • utrzymywanie salonu sprzedaży w porządku, odpowiedzialność za stan magazynowy
  • przygotowywanie ekspozycji towarów wyprzedażowych oraz akcji promocyjnych i mailingowych
  • obsługa chatu on-line oraz sklepu internetowego
  • prowadzenie dokumentacji i rozliczeń związanych z wypożyczaniem sprzętów oraz z zakupem urządzeń na raty
  • wysyłka urządzeń bezpośrednio do klientów oraz inne prace magazynowe

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego lub wyższego technicznego
  • minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku związanym z bezpośrednią obsługą klienta w salonie sprzedaży, serwisie maszyn i urządzeń, części lub samochodowym
  • wiedzy z zakresu eksploatacji maszyn i urządzeń ogrodniczych
  • umiejętności obsługi komputera
  • podstawowej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności obsługi kasy fiskalnej, terminala płatniczego i urządzeń biurowych
  • zainteresowań związanych z majsterkowaniem, drobnymi naprawami sprzętów
  • doświadczenia w kontroli jakościowej urządzeń
  • zdolności komunikacyjnych i umiejętności negocjacyjnych
  • odpowiedzialności i zaangażowania
  • wysokiej kultury osobistej i znajomości standardów obsługi klienta
  • motywacji do poszerzania swojej wiedzy
  • znajomość systemu klasy ERP i/lub doświadczenie w pracy na infolinii technicznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenie produktowe
  • atrakcyjne warunki pracy
  • pakiet ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie programu Benefit (karty Multisport)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@krysiak.pl wraz z formułą wyrażenia zgody na przetwarzanie i przechowywanie przez nas danych do celów rekrutacyjnych.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Proszę załączyć CV oraz list motywacyjny(opcjonalnie) w poniższym formularzu

Imię i Nazwisko*

CV*
List motywacyjny(opcjonalnie)
captcha