2 produktów

Funkcjonalne traktory ogrodowe

Marzysz o idealnie wypielęgnowanym i przystrzyżonym trawniku okalającym dom? Nic dziwnego, ponieważ zadbany trawnik stanowi prawdziwą ozdobę zarówno ogrodu, jak i całej posesji wokół mieszkania. Aby zadbać o odpowiednią kondycję przydomowej przestrzeni, warto skorzystać z profesjonalnych narzędzi ułatwiających regularną pielęgnację. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę solidnych urządzeń ogrodowych, z którymi strzyżenie trawnika będzie zarówno łatwe, jak i przyjemne.

Funkcjonalne mini traktorki ogrodnicze – postaw na moc

Decydując się na zakup solidnego urządzenia umożliwiającego sprawne koszenie trawy, warto zwrócić uwagę na szereg istotnych czynników. Przede wszystkim istotny jest sam silnik oraz jego moc, która powinna być dostosowana do wielkości koszonej działki oraz przewidywanej częstotliwości użytkowania. W przypadku mniejszych działek w zupełności wystarczy urządzenie o jednocylindrowym silniku, którego moc wynosi od ok. 8 KW.

Ciągniki ogrodowe o optymalnych parametrach

Ogromne znacznie dla sprawności i funkcjonalności traktorów do ogrodu mają również mechanizm koszący, liczba noży tnących trawę, szerokość koszenia oraz pojemność kosza na trawę. Wszystko to w pewnej mierze stanowi o optymalnym wykorzystaniu urządzenia do prac ogrodowych. Znając tego typu parametry, będziesz w stanie ocenić, jaki czas będzie niezbędny do uporania się ze strzyżeniem trawnika na danym terenie. Nie bez znaczenia pozostaje także pojemność baku, ponieważ to od tego zależy, czy będziesz zmuszony przerywać pracę w trakcie, aby uzupełnić bak i móc kontynuować. Ponadto zdecydowanie warto rozważyć ciągniki ogrodowe z możliwością dołączenia dodatkowych akcesoriów, które sprawdzą się podczas różnorodnych prac wykonywanych w ogrodzie. Wśród nich znajdują się przede wszystkim dołączane kosze na skoszoną trawę, przyczepki oraz siewniki, a także szereg innych, pomocnych podczas pielęgnacji trawnika na każdej posesji. Możliwość dołączenia dodatkowych akcesoriów jest szczególnie przydatna w przypadku dużych powierzchni oraz wtedy, gdy zależy nam na funkcjonalności oraz wysokiej precyzji.

Jak dbać o traktorki do ogrodu?

Zarówno traktory ogrodowe z koszem, jak i te bez należy odpowiednio czyścić oraz przechowywać, aby utrzymać je w idealnym stanie przez długi czas. O podstawową pielęgnację sprzętu warto dbać po każdym użytkowaniu czyszcząc obudowę ciągnika ogrodowego oraz oczyszczać agregat tnący z nożami. Koniecznością jest również wymiana oleju, która powinna następować co każde 25 rh pracy silnika lub raz w sezonie, a także stałe monitorowanie jego poziomu. Aby traktorek ogrodniczy służył niezawodnie przez wiele lat, należy również zadbać o odpowiednie garażowanie w sezonie zimowym po całkowitym opróżnieniu zbiornika paliwa.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą traktorków ogrodniczych. Polecamy zapoznanie się ze szczegółowymi opisami produktów oraz kontakt z naszymi specjalistami, aby dobrać najlepiej dopasowane urządzenie do swoich potrzeb.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2022 Krysiak. All rights reserved