9 produktów

75 zł

465 zł

449 zł

139 zł

115 zł

385 zł

Kosy i wykaszarki Lider

Mówiąc o niezbędnym sprzęcie do pielęgnowania trawnika, najczęściej mamy na myśli przede wszystkim tradycyjne kosiarki. Jednak kosiarka – niezależnie od tego, jakim modelem dysponujesz – nie dotrze do wszystkich zakamarków ogrodu. To właśnie dlatego doskonałym rozwiązaniem może być podkaszarka Lider, którą przytniesz trawę w trudniej dostępnych miejscach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupów.

Podkaszarka Lider – niezawodna pomoc w Twoim ogrodzie

Lider jest marką należącą do naszej firmy Krysiak. Urządzenia syngowane logo Lider cechują się najwyższą jakością i atrakcyjną ceną. Tym samym wykaszarki Lider, które można znaleźć w tej kategorii, znakomicie sprawdzają się zarówno podczas profesjonalnych zadań, jak i podstawowych prac ogrodniczych.

Podkaszarka lub kosa Lider to sprzęt, który pomoże Ci utrzymać porządek w ogrodzie. Podręczny sprzęt z powodzeniem można wykorzystać do ścinania trawy w trudniej dostępnych miejscach: przy krawężnikach i płocie, pod krzewami czy w krętych zakamarkach, do których nie sposób dotrzeć kosiarką.

Podkaszarka elektryczna Lider

Bez wątpienia wielu osobom spodoba się podkaszarka elektryczna Lider. Jest to urządzenie wyposażone w silnik elektryczny i zasilane prądem przy pomocy przewodu. Co za tym idzie, obsługa takiej podkaszarki Lider jest bardzo prosta – wystarczy tylko podłączyć ją do gniazdka i wcisnąć włącznik. Lekka podkaszarka elektryczna znakomicie nadaje się do prostych prac, polegających na przycinaniu trawy w trudno dostępnych miejscach.

Warto jednak pamiętać o tym, że wykaszarka Lider na prąd ma pewne ograniczenia. Wymaga podłączenia do prądu, a zasięg pracy jest ograniczony długością przewodu, z którego korzysta operator urządzenia. Oznacza to, że nie będzie ona dobrym rozwiązaniem, jeśli planujesz prace w miejscach takich jak pozbawiona dostępu do sieci elektrycznej działka wypoczynkowa.

Kosa spalinowa Lider

Alternatywą dla urządzenia na prąd może być kosa spalinowa Lider, czyli model, w którym jednostką napędową jest silnik spalinowy. Taki sprzęt dysponuje z reguły większą mocą, niż „elektryk” i właśnie to stanowi jego największą zaletę. Gdy dodamy do tego całkowitą mobilność, otrzymamy urządzenie, które znakomicie radzi sobie z wymagającymi zadaniami na dużych powierzchniach. Jak informuje marka Lider, kosa spalinowa doskonale spisuje się bowiem nie tylko przy koszeniu trawy w trudniej dostępnych miejscach, ale też przy ścinaniu wyrośniętych, długich i twardych źdźbeł oraz chwastów na zaniedbanych trawnikach.

Trzeba jednak mieć świadomość tego, że podkaszarka spalinowa Lider jest cięższa od elektrycznej (może ważyć nawet kilka kilogramów, podczas gdy waga „elektryka” to zazwyczaj nieco ponad kilogram) i bardziej wymagająca w obsłudze. Podczas pracy emituje też spaliny, co może być uciążliwe dla innych domowników czy sąsiadów. Z tego względu kosa spalinowa Lider uznawana jest raczej za sprzęt dla profesjonalistów, pracujących na zaniedbanych, dużych powierzchniach.

Wykaszarka Lider – zamów ją w sklepie Krysiak

Jeżeli szukasz urządzenia, które pomoże Ci w codziennej pielęgnacji przydomowego ogrodu, jesteś w dobrym miejscu. Elektryczna i spalinowa podkaszarka Lider to urządzenia, które są gwarantem precyzyjnej, sprawnej i wygodnej pracy, a do tego wytrzymałości. Zachęcamy też do zapoznania się z naszymi innymi markami, wśród których można znaleźć takie sprzęty jak podkaszarka Lider Plus.

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące naszych produktów, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Pomożemy!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved