Rozpowszechnianie materiałów

  1. Bez uzyskania zgody korzystający ma prawo jedynie do zamieszczania w celach informacyjnych, w ograniczonej formie, w prowadzonym przez siebie serwisie internetowym, treści i fotografii rozpowszechnionych przez Krysiak Sp. z o.o. na stronie internetowej www.blog.krysiak.pl
  2. W ramach dozwolonego użytku korzystający może zamieścić tytuł i maksymalnie 3 pierwsze zdania, korzystając z kanałów RSS dostępnych na stronach www.blog.krysiak.pl/rss pod warunkiem, że:
    1. w miejscu, gdzie rozpowszechnia fragmenty materiałów, zamieści napis „czytaj dalej” i link aktywny, przekierowujący bezpośrednio do strony www.blog.krysiak.pl do dalszej części materiału. Tytuł linku (ang. anchor text) kierującego bezpośrednio do artykułu źródła odpowiadać będzie tytułowi danego artykułu źródłowego,
    2. zapewni, że linki kierujące do strony www.blog.krysiak.pl z którego pochodzi artykuł, a także strony internetowe jego serwisu, gdzie zamieszczone będą fragmenty materiałów oraz linki do artykułów źródłowych, nie będą blokowane przed robotami wyszukiwarek.
  3. Jakiekolwiek użycie treści zamieszczanych na stronach www.krysiak.pl oraz www.blog.krysiak.pl wykraczające poza niniejsze warunki wymaga pisemnej zgody firmy Krysiak Sp. z o.o.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password

Facebook

*/?>
SKLEP