Kariera

Firma Krysiak Sp. z o.o., zajmująca się od 1990 roku sprzedażą i serwisem sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego uznanych marek, w związku z nieustannym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:
Konsultant serwisu / Doradca ds. części zamiennych

Zakres obowiązków:
– bieżąca obsługa klienta, sprzedaż części zamiennych
– wydawanie części pod naprawy gwarancyjne
– współpraca z serwisami zewnętrznymi
– doradztwo w zakresie eksploatacji urządzeń
– obsługa reklamacji
– telefoniczna obsługa klienta
– prace magazynowe

Od kandydatów oczekujemy:
– wykształcenia średniego lub wyższego technicznego
– minimum rocznego doświadczenia na stanowisku związanym z bezpośrednią obsługą klienta w serwisie samochodowym / maszyn i urządzeń
– podstawowej wiedzy z zakresu budowy, eksploatacji i napraw pojazdów / maszyn
– umiejętności obsługi komputera
– komunikatywnej znajomości języka angielskiego
– umiejętności obsługi kasy fiskalnej i urządzeń biurowych
– zainteresowań związanych z majsterkowaniem, drobnymi naprawami sprzętów
– kreatywności, praktycznego podejścia do rozwiązywania problemów
– zdolności komunikacyjnych i umiejętności negocjacyjnych
– odpowiedzialności i zaangażowania
– wysokiej kultury osobistej i znajomości standardów obsługi klienta
– motywacji do poszerzania swojej wiedzy
– znajomość systemu klasy ERP i/lub doświadczenie w pracy na infolinii technicznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
– umowę o pracę
– możliwość rozwoju zawodowego
– atrakcyjne warunki pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: zamowienia@krysiak.pl wraz z formułą wyrażenia zgody na przetwarzanie i przechowywanie przez nas danych do celów rekrutacyjnych.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Proszę załączyć CV oraz list motywacyjny(opcjonalnie) w poniższym formularzu

Imię i Nazwisko*

CV*
List motywacyjny(opcjonalnie)
captcha