Kariera

Firma Krysiak Sp. z o.o., zajmująca się od 1990 roku sprzedażą i serwisem sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego uznanych marek, w związku z nieustannym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. importu i handlu do działu realizacji zamówień hurtowych

Zakres obowiązków:

– realizacja zamówień klientów hurtowych

– współpraca przy zamawianiu towaru

– koordynacja odbioru i dostaw związanych z frachtem morskim

– współpraca z agencjami celnymi

– prawidłowe przyjęcia dostaw krajowych i zagranicznych (również spoza obszaru UE)

– przygotowywanie ofert, cenników, realizacja promocji

– telefoniczna obsługa klienta

– korygowanie dokumentów sprzedażowych

– prace administracyjno-biurowe

Od kandydatów oczekujemy:

– dyplomu ukończenia wyższej uczelni ekonomicznej lub pokrewnej

– minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (w firmie handlowej lub spedycyjnej)

– znajomości Ms Office

– umiejętności posługiwania się językiem angielskim w piśmie w stopniu komunikatywnym

– znajomości obsługi programu sprzedażowego lub systemu klasy ERP (znajomość oprogramowania Comarch będzie dodatkowym atutem)

– umiejętności pracy pod presją czasu i komunikatywności

– samodzielności, precyzji, odpowiedzialności i zaangażowania

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

– pracę w systemie jednozmianowym

– różnorodny zakres obowiązków wymagający kreatywności

– atrakcyjne warunki pracy

– pakiet Benefit oraz prywatną opiekę medyczną

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: zamowienia@krysiak.pl wraz z formułą wyrażenia zgody na przetwarzanie i przechowywanie przez nas danych do celów rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Proszę załączyć CV oraz list motywacyjny(opcjonalnie) w poniższym formularzu

Imię i Nazwisko*

CV*
List motywacyjny(opcjonalnie)
captcha